Monitor LG 27" 27U41YA-B.AEUQ, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
SKU: 27U41YA-B.AEUQ
Producator: Lg
Credit module tbi bank 3.4.1
118.51 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor LG 27″ 27U41YA-B.AEUQ, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 220 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, D-SUB: Yes, HDMI: x1, DisplayPort: 0, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 27U41YA-B.AEUQ Categorie:
Specificații
MNT-Resolution
UHD 4K
MNT-Screen-Size
27.x"
Screen-Format
16:9
VGA
1
Culoare
Negru
Tech-3D
No
MNT-Color
White
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Touchscreen
Nu
Webcam
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
HDR
USB Type-C
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
DisplayPort
Da
Aspect ratio
FreeSync
Screen-Tech
IPS-LEDs
Luminozitate maximă
Sub 250 cd/m2
Destinat pentru
Consumer
DVI
No
HDMI
Yes
Diagonala
27 inch
Unghi vizibilitate
178/178 grade
Inclinare
-5/+20 grade
Flicker Free
Blue Light Reducer
Curbat
Iesire Casti
1
Panel
IPS
Recomandat
Multimedia
Display
Anti-glare – LED backlight
Reproducere culori (milioane)
16.7 milioane
Standard VESA
100 x 100 mm VESA
Standarde
sRGB: 99%
Rezolutie
1920 x 1080 pixeli
Boxe
Timp de raspuns
5 ms GTG
Putere Consumata
0.5 W (standby)
Luminozitate
220 cd/mp
Contrast
1500:1 (static)
Functii
Accesorii
Cablu alimentareCablu HDMI
Dimensiuni
Cu suport: 612.1 × 457.2 × 221 mm Fara suport: 612.1 × 358.1 × 38.1 mm