Monitor LG 27" 27UQ850V-W.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
SKU: 27UQ850V-W.AEU
Producator: Lg
Credit module tbi bank 3.4.1
410.03 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor LG 27″ 27UQ850V-W.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 2000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.98, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 110mm, Pivot: 90°, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB (amonte, 2x USB (downstream), USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 27UQ850V-W.AEU Categorie:
Specificații
MNT-Screen-Size
27.x"
Pivot
Yes
Native aspect ratio
16:9
Ethernet LAN
No
Built-in USB hub
Yes
Panel type
IPS
Maximum refresh rate
60 Hz
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
High Dynamic Range (HDR) supported
Introduction year
2023
Number of speakers
2
Display technology
LCD
Headphone out
USB Power Delivery (USB PD)
Tip panel
IPS
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Webcam
Nu
Montare VESA
Da
Portabil
FreeSync
Da
Thunderbolt
Market positioning
Home
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
Boxe integrate
DisplayPort
AMD FreeSync
Energy efficiency class (SDR)
F
Power supply type
External
Response time
5 ms
Rezolutie monitor
3840 x 2160
HDR
USB Type-C
Display number of colours
1.07 billion colours
Display brightness (typical)
400 cd/m²
USB Power Delivery up to
90 W
Number of upstream ports
1
USB Type-A downstream ports quantity
2
Feet colour
Silver
AMD FreeSync type
FreeSync
Colour gamut standard
DCI-P3
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
26 kWh
Colour gamut
98%
RMS rated power
10 W
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Stand included
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
44 kWh
Culoare monitor
Alb
G-Sync
Pixel Pitch
0.1554 x 0.1554 mm
Illuminated stand
No
Contrast ratio (typical)
2000:1
Smart modes
Energy saving
Depth (with stand)
239.3 mm
Height (without stand)
363.5 mm
Weight (with stand)
5.85 kg
Width (with stand)
613.9 mm
Weight (without stand)
4.05 kg
HDMI ports quantity
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Width (without stand)
613.9 mm
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
DisplayPorts quantity
1
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
VGA (D-Sub) ports quantity
Refresh rate
Sub 100 Hz
High Dynamic Range (HDR) technology
DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Destinat pentru
Gaming
Screen-Tech
TN-LEDs
DVI
HDMI
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Headphone outputs
Touchscreen
Product colour
White
Display diagonal
68.6 cm (27)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Built-in microphone
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Package type
Box
Package depth
212 mm
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Package height
496 mm
Package weight
9 kg
Display diagonal (metric)
68.47 cm
Brand specific technologies
DAS Mode, Super+ Resolution
Power consumption (typical)
54 W
Package width
696 mm
Cables included
DisplayPort, HDMI, USB Type-A to USB Type-B, USB Type-C
Power consumption (max)
157 W
Height (with stand)
569.6 mm
Depth (without stand)
44.3 mm