Monitor LG 31.5" 32GS85Q-B.AEU, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80,
SKU: 32GS85Q-B.AEU
Producator: Lg
Credit module tbi bank 3.4.1
404.85 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor LG 31.5″ 32GS85Q-B.AEU, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 98%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HAS: Yes, Pivot: Yes, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB-A Downstream 3.0 / x1 USB-B Upstream 3.0, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 32GS85Q-B.AEU Categorie:
Specificații
MNT-Resolution
FHD
MNT-Screen-Size
32.x"
Pivot
Yes
Screen-Format
16:9
Tech-3D
No
MNT-Color
Black
Native aspect ratio
16:9
Panel type
IPS
High Dynamic Range (HDR) supported
Yes
Contrast ratio (typical)
1000:1
Market positioning
Gaming
Display brightness (typical)
350 cd/m²
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Rata de aspect
Ecran Curbat:
Nu
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
FreeSync
Da
USB Type-C
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
DisplayPort
Response time (fast)
1 ms
AMD FreeSync
Energy efficiency class (SDR)
F
Power supply type
External
HDR
Display number of colours
1.07 billion colours
Diagonala monitor
30 – 40 inch
Rezolutie monitor
2560 x 1440
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Width (with stand)
713.9 mm
Width (without stand)
713.9 mm
Refresh rate
145 – 200 Hz
Tilt angle range
-5 – 15°
Pixel Pitch
0.2724 x 0.2724 mm
Colour gamut standard
DCI-P3
Colour gamut
98%
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Weight (without stand)
5.6 kg
Weight (with stand)
7.5 kg
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
32 kWh
G-Sync
NVIDIA G-SYNC
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
51 kWh
Depth (without stand)
54 mm
Tip panel
N/A
Depth (with stand)
253.7 mm
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Height (with stand)
611 mm
Built-in camera
No
DisplayPorts quantity
1
Energy efficiency class (HDR)
G
Response time
1 ms
Maximum refresh rate
180 Hz
VESA Adaptive Sync support
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code
Height (without stand)
428.2 mm
Screen-Tech
IPS-LEDs
HDMI
DVI
Adjustable height (max)
11 cm
Destinat pentru
Consumer
Product colour
Black
Touchscreen
Built-in speaker(s)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display diagonal (metric)
80 cm
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Display diagonal
80 cm (31.5)
Package weight
1.03 kg
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Cables included
DisplayPort, HDMI
Power consumption (typical)
32 W
Package height
168 mm
Package depth
531 mm
Package width
969 mm