Monitor LG 32" 32GX850A-B.AEU, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81,
SKU: 32GX850A-B.AEU
Producator: Lg
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
202.87 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor LG 32″ 32GX850A-B.AEU, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: OLED, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 165 Hz/330 Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 275 cd/m² / 1300 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.985, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -8/+15, HAS: 110mm, Pivot: 90°, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB (amonte, 2x USB (downstream), AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 32GX850A-B.AEU Categorie:
Specificații
MNT-Screen-Size
32.x"
Pivot
Yes
Wi-Fi
No
Native aspect ratio
16:9
Ethernet LAN
No
Built-in USB hub
Yes
DisplayPort version
1.4
High Dynamic Range (HDR) supported
Pixel density
140 ppi
Pixel Pitch
0.18 x 0.18 mm
Panel type
OLED
Market positioning
Gaming
Maximum refresh rate
165 Hz
Low Blue Light technology
Display technology
OLED
Headphone out
Power adapter included
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
FreeSync
Da
USB Type-C
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
HDCP
DisplayPort
AMD FreeSync
On Screen Display (OSD)
Energy efficiency class (SDR)
F
Cable lock slot
Rezolutie monitor
3840 x 2160
HDR
Display number of colours
1.07 billion colours
Number of USB Type-B upstream ports quantity
Picture-in-Picture
Diagonala monitor
30 – 40 inch
USB upstream port type
USB Type-B
USB Type-A downstream ports quantity
2
Refresh rate
145 – 200 Hz
Weight (without stand)
4.9 kg
Colour gamut standard
DCI-P3
Game mode
AMD FreeSync type
FreeSync Premium Pro
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Stand included
High Dynamic Range (HDR) technology
DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
32 kWh
G-Sync
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC type
G-SYNC Compatible
USB hub version
2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Tip panel
Colour gamut
98.5%
Energy efficiency class (HDR)
F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
31 kWh
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
Response time
0.03 ms
Display brightness (typical)
275 cd/m²
HDCP version
2.3
Digital signal format system
Not supported
LED backlight
HDMI version
2.2
Weight (with stand)
9.1 kg
Depth (without stand)
65 mm
Width (with stand)
714.1 mm
Width (without stand)
714.1 mm
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Built-in camera
DisplayPorts quantity
1
Power consumption (off)
0.3 W
VGA (D-Sub) ports quantity
0
Mini DisplayPorts quantity
0
VESA Adaptive Sync support
Depth (with stand)
249.8 mm
Timp de răspuns monitor
Sub 1 ms
USB Power Delivery (USB PD)
Destinat pentru
Gaming
Screen-Tech
TN-LEDs
Height (without stand)
411.8 mm
DVI
Swivel arm
HDMI
HD type
4K Ultra HD
Product colour
Black
Touchscreen
Built-in speaker(s)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Built-in microphone
Display diagonal
81.3 cm (32)
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Package type
Box
BLUETOOTH
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
Package weight
13.2 kg
Cables included
DisplayPort, HDMI
Package height
183 mm
Package depth
544 mm
Package width
973 mm
Contrast ratio (typical)
Display diagonal (metric)
79.9 cm
Height (with stand)
510.9 mm