Monitor LG 34" 34U650A-B.AEU, Curvature: 3800R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
SKU: 34U650A-B.AEU
Producator: Lg
Credit module tbi bank 3.4.1
417.89 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor LG 34″ 34U650A-B.AEU, Curvature: 3800R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: WQHD, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 0.99, Colours: 1.07B, Speakers: 7Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+21, HAS: 150mm, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 3.2 Gen 1 in amonte, 3x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB-C 3.2 Gen 1, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 96W, RJ-45: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
SKU: 34U650A-B.AEU Categorie:
Specificații
MNT-Screen-Size
34.x"
Wi-Fi
No
Plug and Play
Yes
Built-in USB hub
Yes
DisplayPort version
1.4
Panel type
IPS
Ethernet LAN
Cable lock slot
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1000:1
Number of speakers
2
Market positioning
Gaming
Display technology
LCD
Headphone out
sRGB coverage (typical)
99%
USB Type-C downstream ports quantity
1
Swivel angle range
-30 – 30°
USB Power Delivery (USB PD)
Tip panel
IPS
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Boxe integrate
Da
DisplayPort
Front bezel colour
Black
Energy efficiency class (SDR)
F
FreeSync
Response time
5 ms
Power supply type
Internal
HDR
USB Type-C
Display number of colours
1.07 billion colours
Number of USB Type-B upstream ports quantity
Built-in KVM switch
Picture-in-Picture
Picture-by-Picture (PbP)
Diagonala monitor
30 – 40 inch
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
USB upstream port type
USB Type-B
Number of upstream ports
1
USB Type-A downstream ports quantity
3
Rezolutie monitor
3440 x 1440
Rata de aspect
21:9
Native aspect ratio
21:9
Pixel Pitch
0.2325 x 0.2325 mm
Maximum refresh rate
100 Hz
Flicker-free technology
Tilt angle range
-5 – 21°
Stand included
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Display brightness (typical)
300 cd/m²
Colour gamut standard
sRGB
Supported video modes
1440p
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
30 kWh
Feet colour
Black
USB Power Delivery up to
96 W
Illuminated stand
No
Supported graphics resolutions
3440 x 1440
RJ-45 ports quantity
Smart modes
Energy saving
RMS rated power
14 W
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
46 kWh
Frameless design
Weight (with stand)
10.1 kg
Input current
3 A
Screen curvature rating
3800R
Height (without stand)
364.4 mm
Width (with stand)
816.7 mm
Width (without stand)
816.7 mm
Depth (without stand)
83.6 mm
Display brightness (min)
240 cd/m²
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Height (with stand)
385.2 mm
Weight (without stand)
7.3 kg
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
DisplayPorts quantity
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Screen shape
Curved
Adjustable height (max)
15 cm
Destinat pentru
Gaming
Screen-Tech
TN-LEDs
Introduction year
DVI
Depth (with stand)
267.5 mm
Power consumption (sleep)
0.5 W
Automatic brightness control
HDMI
Built-in speaker(s)
Microphone in
Product colour
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Built-in microphone
HD type
Wide Quad HD
BLUETOOTH
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Package height
481 mm
Brand specific technologies
Black Stabilizer
Display diagonal
86.4 cm (34)
Display resolution
3440 x 1440 pixels
Package weight
12.5 kg
Cables included
DisplayPort, HDMI, USB Type-C
Package depth
203 mm
Package width
988 mm
Factory-calibrated
Display diagonal (metric)
86.705 cm
Number of downstream ports
4
Height (max)
53.5 cm
Height (min)
38.5 cm
sRGB coverage (min)
90%