Monitor Philips 23.8" 24E1N1100A/00, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60.5,
SKU: 24E1N1100A/00
Producator: Philips
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
89.73 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Philips 23.8″ 24E1N1100A/00, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1300:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 170º(R/L), 170º(U/D), Colours: 16.7M, Speakers: 2x2W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 20°, D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 24E1N1100A/00 Categorie:
Specificații
MNT-Resolution
FHD
MNT-Screen-Size
24.x"
Screen-Format
16:9
Tech-3D
No
MNT-Color
Black
Native aspect ratio
16:9
Plug and Play
Yes
Panel type
IPS
Anti-glare screen
Yes
HDMI ports quantity
1
Cable lock slot
Contrast ratio (typical)
1300:1
HDMI version
1.4
Number of speakers
2
Cable lock slot type
Kensington
Low Blue Light technology
Display technology
LCD
Audio output
VGA (D-Sub) ports quantity
1
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Rata de aspect
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
HDR
USB Type-C
DisplayPort
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Pixel Pitch
0.2745 x 0.2745 mm
Viewable size, horizontal
52.7 cm
Viewable size, vertical
29.6 cm
Market positioning
Home
HDCP
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Boxe integrate
Da
Backlight type
W-LED
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Infinity DCR
Response time (fast)
1 ms
DDC/CI
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Display sRGB
Component video sync
Separate sync
On Screen Display (OSD)
Number of OSD languages
21
Power supply type
External
Operating altitude
0 – 3658 m
EasyRead mode
LowBlue mode
Mean time between failures (MTBF)
50000 h
Picture enhancement
SmartImage Game
FreeSync
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Vertical scan range
48 – 60 Hz
Heavy metals free
Hg (mercury)
Depth (without stand)
45 mm
Height (without stand)
316 mm
Horizontal scan range
30 – 85 kHz
Digital vertical frequency
48 – 100 Hz
HDCP version
1.4
Screen shape
Flat
Maximum refresh rate
100 Hz
Flicker-free technology
Energy efficiency class (SDR)
D
Stand included
Non-operating altitude
3658 – 12192 m
Pixel density
92.56 ppi
Width (with stand)
542 mm
Height (with stand)
417 mm
Width (without stand)
542 mm
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
14 kWh
Response time
4 ms
Colour gamut standard
sRGB
Feet colour
Black
Depth (with stand)
180 mm
Weight (without stand)
2.57 kg
RMS rated power
4 W
Audio input
Compatible operating systems
Mac OS X Windows 11 / 10
Display number of colours
16.7 million colours
Display brightness (typical)
250 cd/m²
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Digital horizontal frequency
30 – 115 kHz
Weight (with stand)
2.92 kg
SmartImage
SmartImage game
NVIDIA G-SYNC
No
Built-in camera
Built-in USB hub
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
VESA Adaptive Sync support
Tilt angle range
-5 – 20°
Screen-Tech
IPS-LEDs
HDMI
DVI
Destinat pentru
Consumer
Built-in speaker(s)
Product colour
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
60.5 cm (23.8)
Display diagonal (metric)
60.5 cm
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Cables included
AC, HDMI
Sustainability compliance
Manual
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
Package width
610 mm
Package height
370 mm
Package weight
4.68 kg
LED indicators
Operation, Stand-by
Package depth
124 mm
Doesn't contain
BFR, Mercury, PVC
Power consumption (typical)
14.5 W