Monitor Philips 23.8" 24M2N3200S/00, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60.5,
SKU: 24M2N3200S/00
Producator: Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
Stoc epuizat
Descriere
Monitor Philips 23.8″ 24M2N3200S/00, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 126%, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 20°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 24M2N3200S/00 Categorie:
Specificații
MNT-Resolution
FHD
MNT-Screen-Size
24.x"
Screen-Format
16:9
Tech-3D
No
MNT-Color
Black
Native aspect ratio
16:9
Plug and Play
Yes
DisplayPort version
1.4
LED backlight
Yes
Panel type
IPS
Anti-glare screen
Cable lock slot
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
2.0
Number of speakers
2
Market positioning
Gaming
Cable lock slot type
Kensington
Low Blue Light technology
Display technology
LCD
Audio output
Width (without stand)
540 mm
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Rata de aspect
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
USB Type-C
Thunderbolt
Pixel Pitch
0.2745 x 0.2745 mm
Viewable size, horizontal
52.7 cm
Viewable size, vertical
29.6 cm
HDCP
Width (with stand)
540 mm
Boxe integrate
Da
DisplayPort
Backlight type
W-LED
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Infinity DCR
DDC/CI
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Display sRGB
Component video sync
Separate sync
On Screen Display (OSD)
Operating altitude
0 – 3658 m
Exterior finish type
Textured
Recyclable packaging material
100%
EasyRead mode
LowBlue mode
Mean time between failures (MTBF)
50000 h
Picture enhancement
SmartImage Game
FreeSync
Power supply type
Internal
HDR
sRGB coverage (typical)
126%
HDCP version
1.4/2.2
Post-consumer recycled plastic
85%
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Refresh rate
145 – 200 Hz
Colour gamut standard
DCI-P3
Culoare monitor
Alte culori
Screen shape
Flat
Pixel density
93 ppi
Flicker-free technology
Stand included
Response time (fast)
0.5 ms
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Horizontal scan range
30 – 200 kHz
Non-operating altitude
3658 – 12192 m
Depth (without stand)
55 mm
Low input lag
Weight (with stand)
3.38 kg
Display brightness (typical)
300 cd/m²
Colour gamut
93%
Height (without stand)
325 mm
Vertical scan range
48 – 180 Hz
Depth (with stand)
195 mm
SmartResponse
1 ms
Compatible operating systems
Mac OS X Windows 10 / 11
RMS rated power
4 W
Height (with stand)
433 mm
NTSC coverage (typical)
113%
Display number of colours
16.7 million colours
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Weight (without stand)
2.77 kg
Adobe RGB coverage
110%
Built-in camera
No
Built-in USB hub
DisplayPorts quantity
1
Power consumption (off)
0.3 W
Response time
1 ms
Maximum refresh rate
180 Hz
Tilt angle range
-5 – 20°
Screen-Tech
VA-LEDs
HDMI
DVI
Destinat pentru
Consumer
Built-in speaker(s)
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
60.5 cm (23.8)
Display diagonal (metric)
60.5 cm
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Cables included
AC, DisplayPort, HDMI
Sustainability compliance
Manual
Compliance certificates
RoHS
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
Package width
610 mm
Package depth
126 mm
Power consumption (typical)
187 W
LED indicators
Operation, Stand-by
Colour name
Charcoal
Package height
395 mm