Monitor Philips 24" 24B2G5200/00, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 60.5,
SKU: 24B2G5200/00
Producator: Philips
Credit module tbi bank 3.4.1
203.81 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Philips 24″ 24B2G5200/00, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 60.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB 110%, NTSC 96%*, Colours: 16.7M, Speakers: 3Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+30, HAS: 150mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -180/180, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: USB 3.2 Gen 1/5 Gbps, USB-B în amonte x 1 (date), USB 3.2 în aval x 4 (cu 1 B.C 1.2 pentru încărcare rapidă), AUX: Audio-in, Headphone out
SKU: 24B2G5200/00 Categorie:
Specificații
MNT-Screen-Size
24.x"
Pivot
Yes
Native aspect ratio
16:9
Plug and Play
Yes
Built-in USB hub
LED backlight
Panel type
IPS
Anti-glare screen
HDMI ports quantity
1
Cable lock slot
HDMI version
1.4
Number of speakers
2
Cable lock slot type
Kensington
Low Blue Light technology
Display technology
LCD
Pivot angle
-90 – 90°
Audio output
Width (without stand)
540 mm
RMS rated power
6 W
Non-operating altitude
0 – 12192 m
VGA (D-Sub) ports quantity
1
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
HDR
USB Type-C
Thunderbolt
Pixel Pitch
0.2745 x 0.2745 mm
Viewable size, horizontal
52.7 cm
Viewable size, vertical
29.6 cm
HDCP
Width (with stand)
540 mm
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Boxe integrate
Da
DisplayPort
Backlight type
W-LED
DDC/CI
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
On Screen Display (OSD)
Number of OSD languages
21
Operating altitude
0 – 3658 m
FreeSync
Power supply type
Internal
Contrast ratio (dynamic)
USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type
USB Type-B
Number of upstream ports
NTSC coverage (typical)
96%
Feet colour
Silver
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Component video sync
Separate sync, Sync-on-green (SOG)
Culoare monitor
Alte culori
Horizontal scan range
30 – 85 kHz
Digital vertical frequency
48 – 100 Hz
HDCP version
1.4
USB Type-A downstream ports quantity
4
Screen shape
Flat
Contrast ratio (typical)
1500:1
Maximum refresh rate
100 Hz
Pixel density
93 ppi
Flicker-free technology
Market positioning
Office
DisplayPort version
1.2
Height (with stand)
501 mm
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Display brightness (typical)
300 cd/m²
Response time
4 ms
Depth (without stand)
56 mm
Tilt angle range
-5 – 30°
Energy efficiency class (SDR)
B
Height (without stand)
324 mm
Audio input
sRGB coverage (typical)
110%
Depth (with stand)
232 mm
Weight (with stand)
5.28 kg
Display number of colours
16.7 million colours
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Digital horizontal frequency
30 – 115 kHz
Weight (without stand)
3.56 kg
Power consumption (PowerSave)
6 W
DisplayPorts quantity
Power consumption (off)
0.3 W
VESA Adaptive Sync support
Screen-Tech
IPS-LEDs
HDMI
DVI
Adjustable height (max)
15 cm
Colour gamut standard
NTSC, sRGB
Destinat pentru
Consumer
Built-in speaker(s)
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
60.5 cm (23.8)
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display diagonal (metric)
60.47 cm
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Cables included
AC, DisplayPort, HDMI
Product colour
Anthracite
Manual
LED indicators
Package type
Box
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
Doesn't contain
Mercury, PVC/BFR
Power consumption (standby)
0.3 W
Compliance certificates
CB, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), GS mark, RoHS, TÜV mark, UKCA
Package width
615 mm
Package depth
139 mm
Package height
385 mm
Power consumption (typical)
6.93 W