Monitor Philips 27" 27B2N3500J/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
Descriere
Monitor Philips 27″ 27B2N3500J/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560X1440, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 1.14, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+30, HAS: 150mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -180/+180, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB 3.2, Gen1, 5G, Amonte: Type-B, 4x USB Type-A, Aval, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Specificații
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Audio output | Yes |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Depth (without stand) | 46 mm |
| Pixel density | 109 ppi |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Response time | 4 ms |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Feet colour | Black |
| NTSC coverage (typical) | 114% |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Width (with stand) | 615 mm |
| Width (without stand) | 615 mm |
| Vertical scan range | 48 – 120 Hz |
| RMS rated power | 4 W |
| Weight (without stand) | 4.56 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height (without stand) | 361 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Height (with stand) | 539 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 190 kHz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Destinat pentru | Consumer |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Package width | 730 mm |
| Package height | 445 mm |
| Package depth | 139 mm |
| HD type | 2K |
| Compliance certificates | CB |
| Package weight | 9.12 kg |
| Power consumption (typical) | 11.28 W |
| Depth (with stand) | 146 mm |