Monitor Philips 27" 27E2N1500L/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
SKU: 27E2N1500L/00
Producator: Philips
Credit module tbi bank 3.4.1
146.25 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Philips 27″ 27E2N1500L/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1
SKU: 27E2N1500L/00 Categorie:
Yes
DisplayPort version
Cable lock slot
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1000:1
Display technology
LED
Width (with stand)
614 mm
Depth (with stand)
200 mm
Non-operating altitude
0 – 12192 m
Digital vertical frequency
48 – 75 Hz
HDCP
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Refresh rate
100 – 144 Hz
Haze rate
25%
Power supply type
External
Rezolutie monitor
2560 x 1440
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Weight (without stand)
2.82 kg
HDCP version
Height (without stand)
363 mm
Height (with stand)
457 mm
Width (without stand)
614 mm
Viewable size, horizontal
59.7 cm
Maximum refresh rate
100 Hz
Flicker-free technology
Market positioning
Office
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
30 kWh
Depth (without stand)
35 mm
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Energy efficiency class (SDR)
C
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
13 kWh
Display brightness (typical)
300 cd/m²
Pixel Pitch
0.2331 x 0.2331 mm
Horizontal scan range
30 – 114 kHz
Digital horizontal frequency
30 – 114 kHz
Pixel density
108.79 ppi
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Weight (with stand)
3.19 kg
DisplayPorts quantity
1
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
Viewable size, vertical
33.6 cm
VESA Adaptive Sync support
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Package height
420 mm
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
Package depth
126 mm
Package width
690 mm
Package weight
5.44 kg
Power consumption (typical)
20.32 W