Monitor Philips 27" 27M2N3500NF/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
SKU: 27M2N3500NF/00
Producator: Philips
Credit module tbi bank 3.4.1
179.79 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Philips 27″ 27M2N3500NF/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 144Hz, Response time MPRT: 0.5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 0.89, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 27M2N3500NF/00 Categorie:
Specificații
MNT-Resolution
FHD
MNT-Screen-Size
24.x"
Screen-Format
16:9
Tech-3D
No
MNT-Color
Black
Rata de aspect
16:9
Touchscreen
Nu
Portabil
Nu
HDR
Thunderbolt
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Refresh rate
100 – 144 Hz