Monitor Philips 34" 34B2U3600C/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
SKU: 34B2U3600C/00
Producator: Philips
Credit module tbi bank 3.4.1
382.90 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Philips 34″ 34B2U3600C/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: LCD VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3500:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 1.04, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+30, HAS: 180mm, Swivel: -180/+180, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: USB3.2, Gen1, 5G, amonte: USB-C1 (complet)/USB-B aval: USB-A x4 (cu 1 B.C 1.2 pentru încărcare rapidă), USB-C: x1, RJ-45: Yes, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 34B2U3600C/00 Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
Windows operating systems supported
Windows 10, Windows 11
Built-in USB hub
Yes
DisplayPort version
1.4
LED backlight
Market positioning
Business
Anti-glare screen
Ethernet LAN
HDMI ports quantity
1
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
Cable lock slot
HDMI version
2.0
Maximum refresh rate
120 Hz
Sustainability certificates
ENERGY STAR
Number of speakers
2
Cable lock slot type
Kensington
Low Blue Light technology
Display technology
LCD
Panel type
VA
USB Power Delivery (USB PD)
Audio output
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Montare VESA
Da
Portabil
Nu
G-Sync
HDR
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
HDCP
Tip panel
VA
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Boxe integrate
Da
DisplayPort
Backlight type
W-LED
DDC/CI
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
On Screen Display (OSD)
Operating altitude
0 – 3658 m
Recyclable packaging material
100%
EasyRead mode
FreeSync
Power supply type
Internal
USB Type-C
Display number of colours
1.07 billion colours
Contrast ratio (dynamic)
Dynamic contrast ratio marketing name
SmartContrast
USB upstream port type
USB Type-B, USB Type-C
Number of upstream ports
2
Number of USB Type-B upstream ports quantity
Number of USB Type-C upstream ports quantity
USB Power Delivery up to
90 W
Built-in KVM switch
HDCP version
1.4/2.2
HBR3 support
USB Power Delivery revision
3.0
Diagonala monitor
30 – 40 inch
USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Rezolutie monitor
3440 x 1440
Rata de aspect
21:9
Ecran Curbat:
Native aspect ratio
21:9
Component video sync
Separate sync, Sync-on-green (SOG)
RMS rated power
10 W
USB Type-A downstream ports quantity
4
Flicker-free technology
Energy efficiency class (SDR)
D
Stand included
Colour depth
10 bit
Swivel angle range
-180 – 180°
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Non-operating altitude
3658 – 12192 m
Viewable size, horizontal
79.7 cm
Viewable size, vertical
33.4 cm
Display brightness (typical)
300 cd/m²
sRGB coverage (typical)
120%
Response time
4 ms
Colour gamut standard
sRGB
Pixel Pitch
0.23175 x 0.23175 mm
Depth (without stand)
107 mm
Feet colour
Black
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
20 kWh
Tilt angle range
-5 – 30°
Digital horizontal frequency
30 – 190 kHz
Digital vertical frequency
48 – 120 Hz
Supported graphics resolutions
3440 x 1440
NTSC coverage (typical)
104%
Height (with stand)
575 mm
Pixel density
110 ppi
Width (with stand)
807 mm
Width (without stand)
807 mm
Height (without stand)
369 mm
Contrast ratio (typical)
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Built-in camera
No
DisplayPorts quantity
1
Power consumption (off)
0.3 W
Screen shape
Curved
Screen curvature rating
1500R
VESA Adaptive Sync support
Weight (with stand)
10.4 kg
Destinat pentru
Consumer
Export Control Classification Number (ECCN)
EAR99
Built-in speaker(s)
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Mac operating systems supported
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
HD type
Wide Quad HD
Manual
Compliance certificates
RoHS
LED indicators
On/off switch
Package height
525 mm
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
Doesn't contain
Mercury, PVC/BFR
Power consumption (standby)
0.3 W
Package depth
188 mm
Display diagonal
86.4 cm (34)
Display resolution
3440 x 1440 pixels
Package width
930 mm
Package weight
15.3 kg
Display diagonal (metric)
86.36 cm
Weight (without stand)
7.82 kg
Depth (with stand)
287 mm
Power consumption (typical)
28.19 W
Power consumption (PowerSave)
20.2 W