Monitor Samsung 24" LS24F320GAUXEN, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 60.96,
SKU: LS24F320GAUXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
102.98 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Samsung 24″ LS24F320GAUXEN, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 60.96, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, HDMI: x2
SKU: LS24F320GAUXEN Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
Pivot
No
Native aspect ratio
16:9
Panel type
IPS
Contrast ratio (typical)
1000:1
Maximum refresh rate
120 Hz
HDMI version
1.4
Display technology
LCD
Headphone out
No
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Touchscreen
Nu
Webcam
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
HDR
USB Type-C
DisplayPort
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Viewable size, horizontal
52.7 cm
Viewable size, vertical
29.6 cm
HDCP
Yes
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Detachable stand
Power supply type
External
FreeSync
Response time
5 ms
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Power cable length
1.5 m
Samsung Eye Saver Mode
Off Timer Plus
Height (without stand)
320.4 mm
HDCP version
1.4
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Energy efficiency class (SDR)
D
Stand included
Height (with stand)
428.5 mm
Display brightness (min)
200 cd/m²
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Auto source switch+
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
13 kWh
NTSC coverage (typical)
72%
Refresh rate optimizor
Eco Saving Plus
Feet colour
Black
Refurbished
Width (with stand)
540.7 mm
Width (without stand)
540.7 mm
Depth (with stand)
175.1 mm
Tilt adjustment
Depth (without stand)
36.2 mm
Weight (with stand)
2.4 kg
Display number of colours
16.7 million colours
Display brightness (typical)
250 cd/m²
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Weight (without stand)
2 kg
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
Built-in USB hub
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Colour gamut standard
NTSC
Destinat pentru
Consumer
Built-in speaker(s)
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
61 cm (24)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Cables included
HDMI
Display diagonal (metric)
60 cm
Operating temperature (T-T)
-10 – 40 °C
Package type
Box
Package height
100 mm
Power consumption (standby)
0.5 W
Swivelling
Height adjustment
Package width
636 mm
Package weight
3.8 kg
Power consumption (max)
2.5 W
Package depth
363 mm
Power consumption (typical)
13.4 W