Monitor Samsung 24" LS24F330EAUXEN, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 60,
SKU: LS24F330EAUXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
90.14 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Samsung 24″ LS24F330EAUXEN, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Contrast (dynamic): Mega, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2/+20, D-SUB: x1, HDMI: x1, DisplayPort: 0
SKU: LS24F330EAUXEN Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
Native aspect ratio
16:9
HDMI ports quantity
1
HDMI version
1.4
Display technology
LCD
Contrast ratio (typical)
3000:1
VGA (D-Sub) ports quantity
1
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
HDR
USB Type-C
DisplayPort
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
HDCP
Yes
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Power supply type
External
FreeSync
Response time
5 ms
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Power cable length
1.5 m
Samsung Eye Saver Mode
Off Timer Plus
Game mode
HDCP version
1.4
Screen shape
Flat
Maximum refresh rate
100 Hz
Flicker-free technology
Energy efficiency class (SDR)
D
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Weight (without stand)
2.4 kg
NTSC coverage (typical)
72%
Eco Saving Plus
Tilt angle range
-2 – 20°
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
14 kWh
Width (with stand)
539.5 mm
Width (without stand)
539.5 mm
Height (without stand)
322.8 mm
Tip panel
N/A
Depth (with stand)
217.4 mm
Height (with stand)
422.8 mm
Weight (with stand)
2.8 kg
Depth (without stand)
41.2 mm
Display number of colours
16.7 million colours
Display brightness (typical)
250 cd/m²
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
NVIDIA G-SYNC
No
Built-in camera
No
Built-in USB hub
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Colour gamut standard
NTSC
Destinat pentru
Consumer
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
0 kWh
Product colour
Black
Touchscreen
Built-in speaker(s)
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
61 cm (24)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Cables included
AC, HDMI
Display diagonal (metric)
60 cm
Operating temperature (T-T)
-10 – 40 °C
Package type
Box
Package weight
43 kg
Power consumption (standby)
0.5 W
Power consumption (typical)
14 W
Package width
607 mm
Package height
147 mm
Package depth
380 mm
Power consumption (max)
2.5 W
Pixel Pitch
527.04 x 296.46 mm