Monitor Samsung 27" LS27D392GAUXEN, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 27, Diagonal
SKU: LS27D392GAUXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
136.52 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Samsung 27″ LS27D392GAUXEN, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.58, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 95%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -2/+22, D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: LS27D392GAUXEN Categorie:
Da
DVI
16:9
Market positioning
Business
HDMI ports quantity
1
HDMI version
LCD
Headphone out
Yes
Panel type
VA
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Panel mounting interface
75 x 75 mm
Refresh rate
100 – 144 Hz
Front bezel colour
Black
Detachable stand
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Contrast ratio (typical)
4000:1
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
16 kWh
Weight (without stand)
3.1 kg
Diagonala monitor
27"
Maximum refresh rate
100 Hz
Flicker-free technology
Energy efficiency class (SDR)
D
Stand included
Display brightness (min)
200 cd/m²
Tilt angle range
-2 – 22°
Stand type
Simple stand
G-Sync
Tip panel
VA
Ecran Curbat:
Screen curvature rating
1800R
Eco Saving Plus
Weight (with stand)
3.8 kg
Response time
4 ms
Colour gamut standard
sRGB
Feet colour
Black
Timp de răspuns monitor
4ms
Height (with stand)
468.7 mm
Digital signal format system
Not supported
sRGB coverage (typical)
95%
LED backlight
No
Luminozitate maximă
250 cd/㎡
Height (without stand)
366.5 mm
Display brightness (typical)
250 cd/m²
Screen shape
Curved
Viewable size, horizontal
59.8 cm
Viewable size, vertical
33.6 cm
Frameless design
Destinat pentru
Consumer
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
68.6 cm (27)
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Cables included
AC, HDMI
Display diagonal (metric)
68 cm
Operating temperature (T-T)
-10 – 40 °C
Package type
Box
Package height
155 mm
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Height adjustment
Power consumption (max)
35 W
Package weight
6.3 kg
Power consumption (typical)
16.4 W
Package width
800 mm
Package depth
453 mm
Width (with stand)
617.8 mm
Depth (with stand)
250.7 mm
Width (without stand)
617.8 mm
Depth (without stand)
75.8 mm