Monitor Samsung 27" LS27F320GAUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
SKU: LS27F320GAUXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
119.75 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Samsung 27″ LS27F320GAUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC , Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: 0
SKU: LS27F320GAUXEN Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
Pivot
No
Native aspect ratio
16:9
Panel type
IPS
Contrast ratio (typical)
1000:1
Maximum refresh rate
120 Hz
HDMI version
1.4
Display technology
LCD
Headphone out
No
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Touchscreen
Nu
Webcam
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
HDR
USB Type-C
DisplayPort
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
HDCP
Yes
Weight (without stand)
2.5 kg
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Detachable stand
Power supply type
External
FreeSync
Response time
5 ms
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Power cable length
1.5 m
Samsung Eye Saver Mode
Off Timer Plus
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
16 kWh
HDCP version
1.4
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Energy efficiency class (SDR)
D
Stand included
Display brightness (min)
200 cd/m²
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Auto source switch+
NTSC coverage (typical)
72%
Refresh rate optimizor
Eco Saving Plus
Feet colour
Black
Refurbished
Weight (with stand)
3 kg
Tilt adjustment
Height (with stand)
470 mm
Depth (without stand)
36.2 mm
Display number of colours
16.7 million colours
Display brightness (typical)
250 cd/m²
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Energy efficiency scale
A to G
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
Built-in USB hub
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Viewable size, horizontal
59.8 cm
Viewable size, vertical
33.6 cm
Colour gamut standard
NTSC
Width (with stand)
612.7 mm
Destinat pentru
Consumer
Depth (with stand)
200.4 mm
Width (without stand)
612.7 mm
Height (without stand)
360.9 mm
Built-in speaker(s)
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
6.86 cm (2.7)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display diagonal (metric)
68 cm
Cables included
HDMI
Operating temperature (T-T)
-10 – 40 °C
Package type
Box
Package height
100 mm
Package weight
43 kg
Power consumption (standby)
0.5 W
Swivelling
Height adjustment
Package width
710 mm
Package depth
403 mm
Power consumption (typical)
16.4 W
Power consumption (max)
2.5 W