Monitor Samsung 27" LS27FG500SUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
SKU: LS27FG500SUXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
482.28 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Samsung 27″ LS27FG500SUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: OLED, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 180Hz/144Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 200 cd/m², Contrast (static) : 1M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI, Color Gamut Coverage: 0.99, Colours: 1B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2/+15, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: LS27FG500SUXEN Categorie:
Yes
Native aspect ratio
16:9
Panel type
IPS
HDMI ports quantity
1
High Dynamic Range (HDR) supported
Yes
Colour gamut
99%
HDMI version
2.0
Contrast ratio (typical)
Market positioning
Gaming
Display technology
OLED
Headphone out
Display number of colours
1 billion colours
Tip panel
IPS
Culoare monitor
Negru
HDCP
Weight (without stand)
2.5 kg
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Weight (with stand)
3.3 kg
HDR
Energy efficiency class (SDR)
G
Rezolutie monitor
2560 x 1440
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
HDCP version
2.2
Refresh rate
145 – 200 Hz
AMD FreeSync type
FreeSync
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Stand included
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
G-Sync
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC type
G-SYNC Compatible
Tilt angle range
-2 – 15°
Width (with stand)
609.9 mm
Width (without stand)
609.9 mm
Viewable size, vertical
33.4 cm
Depth (without stand)
57 mm
DisplayPort out version
1.2
Display brightness (typical)
200 cd/m²
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
28 kWh
Feet colour
Black
Response time
0.03 ms
Game features
Super Arena Gaming UX
Viewable size, horizontal
59 cm
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
72 kWh
Built-in USB hub
No
DisplayPorts quantity
1
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
Maximum refresh rate
180 Hz
Timp de răspuns monitor
Sub 1 ms
Luminozitate maximă
Sub 250 cd/m2
Destinat pentru
Gaming
Product colour
Black
Touchscreen
No
Built-in speaker(s)
Display diagonal
68.6 cm (27)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Cables included
DisplayPort, HDMI, Power
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
Display diagonal (metric)
67 cm
Power consumption (typical)
28 W
Power consumption (max)
78 W
Package depth
414 mm
Package weight
4.6 kg
Package height
114 mm
Display brightness (min)
190 cd/m²
Depth (with stand)
234.5 mm
Height (with stand)
463.8 mm
Height (without stand)
359.3 mm
Package width
722 mm