Monitor Samsung 27" LS27FG810SUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.6,
SKU: LS27FG810SUXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
196.92 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Samsung 27″ LS27FG810SUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.6, Aspect ratio: 16:9, Panel: OLED, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2/+25, HAS: 120mm, Pivot: +/-92°, Swivel: -30/30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1 up USB B, 2 down USB A, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: LS27FG810SUXEN Categorie:
Yes
Pivot
Yes
Wi-Fi
No
Native aspect ratio
16:9
Ethernet LAN
No
Built-in USB hub
DisplayPort version
1.4
HDMI version
2.1
High Dynamic Range (HDR) supported
Colour gamut
99%
Contrast ratio (typical)
Panel type
OLED
Market positioning
Gaming
Maximum refresh rate
240 Hz
Display technology
OLED
Headphone out
Swivel angle range
-30 – 30°
Display number of colours
1 billion colours
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Rezolutie monitor
3840 x 2160
HDR
Number of USB Type-B upstream ports quantity
Picture-in-Picture
Energy efficiency class (SDR)
G
USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB Type-A downstream ports quantity
2
Tilt angle range
-2 – 25°
Stand type
HAS stand
Power cable length
1.5 m
Samsung Eye Saver Mode
Image size
Y
Off Timer Plus
Feet colour
Silver
Colour gamut standard
DCI-P3
Culoare monitor
Alte culori
Refresh rate
201 – 300 Hz
AMD FreeSync type
FreeSync Premium Pro
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Stand included
Display brightness (min)
200 cd/m²
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Auto source switch+
Virtual AIM point
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
45 kWh
Pivot angle
-92 – 92°
Tip panel
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
52 kWh
Weight (without stand)
3.8 kg
Response time
0.03 ms
Quantum dot color technology
Game features
Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView
Weight (with stand)
6.9 kg
On Screen Display (OSD)
Digital signal format system
Not supported
LED backlight
Depth (with stand)
263.5 mm
Viewable size, horizontal
59 cm
Width (with stand)
611.7 mm
Width (without stand)
611.7 mm
Height (without stand)
353.8 mm
High Dynamic Range (HDR) technology
DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming)
Depth (without stand)
49.2 mm
Display brightness (typical)
250 cd/m²
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Viewable size, vertical
33.3 cm
Height (with stand)
554.2 mm
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
DisplayPorts quantity
1
Energy efficiency class (HDR)
G
VGA (D-Sub) ports quantity
Mini DisplayPorts quantity
Timp de răspuns monitor
Sub 1 ms
Adjustable height (max)
12 cm
Destinat pentru
Consumer
HD type
4K Ultra HD
Product colour
Silver
Built-in speaker(s)
Display diagonal
6.86 cm (2.7)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Built-in microphone
Cables included
HDMI, Power
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Operating temperature (T-T)
-10 – 40 °C
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
Package height
200 mm
AC input frequency
50/60 Hz
Package weight
9.5 kg
Power consumption (max)
140 W
Package width
684 mm
Package depth
464 mm
Power consumption (typical)
45 W