Monitor Samsung 32" LS32D600UAUXEN, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81,
SKU: LS32D600UAUXEN
Producator: Samsung
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
327.41 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Samsung 32″ LS32D600UAUXEN, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2º / 25º, HAS: 120mm, Pivot: Yes, Swivel: -30º / 30º, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: x3 USB-A 3.0, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: x1, AUX: Yes
SKU: LS32D600UAUXEN Categorie:
Specificații
Pivot
Yes
Built-in USB hub
Yes
DisplayPort version
1.4
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
2.0
Sustainability certificates
TCO
Display brightness (typical)
350 cd/m²
sRGB coverage (typical)
99%
USB Type-C downstream ports quantity
1
Tilt angle range
-5 – 25°
Tip panel
IPS
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Touchscreen
Nu
Webcam
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
HDCP
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
DisplayPort
Da
FreeSync
Response time
5 ms
Power supply type
Internal
HDR
USB Type-C
Display number of colours
1.07 billion colours
USB Power Delivery up to
90 W
Built-in KVM switch
Picture-in-Picture
Picture-by-Picture (PbP)
Diagonala monitor
30 – 40 inch
Rezolutie monitor
2560 x 1440
Display brightness (min)
280 cd/m²
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
Viewable size, horizontal
69.8 cm
Viewable size, vertical
39.3 cm
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Market positioning
Professional
USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type
USB Type-B
Number of upstream ports
1
USB Type-A downstream ports quantity
2
HDCP version
2.2
Pivot angle
-30 – 30°
Swivel angle range
Width (with stand)
713.9 mm
Depth (with stand)
220 mm
Height (with stand)
585 mm
Weight (with stand)
7.2 kg
Width (without stand)
713.9 mm
Depth (without stand)
41.8 mm
Height (without stand)
424.7 mm
Weight (without stand)
4.7 kg
Stand type
HAS stand
Power cable length
1.5 m
Samsung Eye Saver Mode
Adaptive picture
Auto source switch+
Image size
Y
Off Timer Plus
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
26 kWh
Screen shape
Flat
Maximum refresh rate
100 Hz
Flicker-free technology
Stand included
Fast charging technology
Power Delivery
Daisy chain
DisplayPort out quantity
Feet colour
Black
DisplayPort out version
1.4
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
39 kWh
HDMI
DVI
Destinat pentru
Consumer
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Certification
Windows 11
Display diagonal
81.3 cm (32)
Display diagonal (metric)
80 cm
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Power consumption (typical)
26 W
Package height
160 mm
Height adjustment
12 cm
Package width
798 mm
Package weight
9.2 kg
Brand specific technologies
Eye Saver
Package depth
546 mm
Power consumption (max)
160 W