Monitor Samsung 32" LS32DG802SUXDU
SKU: LS32DG802SUXDU
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
232.76 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Samsung 32″ LS32DG802SUXDU, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: OLED, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1M:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.07B, Speakers: 10Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2º / 25º, HAS: 120mm, Pivot: Yes, Swivel: -30º / 30º, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB-A 3.0, AUX: Yes
SKU: LS32DG802SUXDU Categorie:
Specificații
Pivot
Yes
Wi-Fi
High Dynamic Range (HDR) supported
Colour gamut
99%
Consumer
Panel type
OLED
Maximum refresh rate
240 Hz
Display technology
OLED
Headphone out
No
Display number of colours
1 billion colours
Number of speakers
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
DisplayPort
AMD FreeSync
Power supply type
External
Rezolutie monitor
3840 x 2160
HDR
Energy efficiency class (SDR)
G
Diagonala monitor
30 – 40 inch
USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type
USB Type-B
Number of upstream ports
2.2
Service port type
USB Type-A
Pivot angle
-30 – 30°
Swivel angle range
-92 – 92°
Tilt angle range
-2 – 25°
Feet colour
Silver
Cable management
Colour gamut standard
DCI-P3
Game mode
Refresh rate
201 – 300 Hz
AMD FreeSync type
FreeSync Premium Pro
RMS rated power
10 W
Height (with stand)
584.6 mm
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Display brightness (min)
200 cd/m²
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Game features
Super Ultrawide GameView
Operating system installed
Tizen
Built-in KVM switch
No
Sound mirroring
Screen mirroring
TV Plus
SmartThings app support
Universal guide
Multi View
Wireless display
Workspace
My contents
G-Sync
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC type
G-SYNC Compatible
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega DCR
Tip panel
Weight (without stand)
5.3 kg
DisplayPort out quantity
Energy efficiency scale
A to F
Response time
0.03 ms
Works with Samsung Bixby
Far-field voice interaction
Smart calibration
Weight (with stand)
8.4 kg
DisplayPort out version
1.4
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
65 kWh
Virtual assistant
Amazon Alexa & Samsung Bixby
Viewable size, horizontal
69.9 cm
Viewable size, vertical
39.5 cm
Adaptive Sound Pro
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming)
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
47 kWh
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code
Width (with stand)
719.7 mm
Depth (with stand)
563.5 mm
Width (without stand)
719.7 mm
Depth (without stand)
49.2 mm
Height (without stand)
414.7 mm
Timp de răspuns monitor
Sub 1 ms
Consumer
HD type
4K Ultra HD
Wi-Fi standards
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth version
5.2
Remote control included
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Certification
Windows 11
Display diagonal
81.3 cm (32)
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display diagonal (metric)
80 cm
Cables included
AC, DisplayPort, HDMI, USB
Package depth
530 mm
Package height
200 mm
Height adjustment
12 cm
Power consumption (max)
180 W
Package width
815 mm
Power consumption (typical)
47 W