Monitor Samsung 32" LS32FM700UUXDU, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81,
SKU: LS32FM700UUXDU
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
336.52 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Samsung 32″ LS32FM700UUXDU, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.72, Colours: 1B, Speakers: 10W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2/+22, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: 0, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 65W
SKU: LS32FM700UUXDU Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
Wi-Fi
Yes
Native aspect ratio
16:9
Ethernet LAN
No
Built-in USB hub
Fast charging
High Dynamic Range (HDR) supported
HDMI version
2.0
Display technology
LCD
Headphone out
No
Panel type
VA
Contrast ratio (typical)
3000:1
RMS rated power
20 W
Display number of colours
1 billion colours
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Touchscreen
Nu
Webcam
Montare VESA
Da
Portabil
FreeSync
Da
USB Type-C
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
HDCP
Tip panel
VA
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Boxe integrate
DisplayPort
Energy efficiency class (SDR)
F
Power supply type
Internal
Rezolutie monitor
3840 x 2160
HDR
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Diagonala monitor
30 – 40 inch
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Number of upstream ports
1
USB Type-A downstream ports quantity
2
HDCP version
2.2
Depth (without stand)
41.8 mm
Power cable length
1.5 m
Samsung Eye Saver Mode
Adaptive picture
Auto source switch+
Image size
Y
Viewable size, horizontal
69.7 cm
USB upstream port type
USB Type-C
USB Power Delivery up to
65 W
Cable management
Viewable size, vertical
39.2 cm
Game mode
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Stand included
Weight (with stand)
6.5 kg
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Game features
Super Ultrawide GameView
Operating system installed
Tizen
Adaptive Sound Control (ASC)
Depth (with stand)
193.5 mm
Stand type
Simple stand
Sound mirroring
Screen mirroring
TV Plus
SmartThings app support
Tap view
Universal guide
Multi View
Anynet + (HDMI-CEC)
Wireless display
Workspace
Virtual AIM point
My contents
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
32 kWh
G-Sync
NTSC coverage (typical)
72%
Tilt angle range
-2 – 20°
Display brightness (typical)
300 cd/m²
USB hub version
2.0
Response time
4 ms
Market positioning
Smart
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
60 kWh
Width (with stand)
716.1 mm
Height (with stand)
517 mm
Width (without stand)
716.1 mm
Height (without stand)
424.5 mm
Weight (without stand)
5.4 kg
Feet colour
Black
Works with Samsung Bixby
Far-field voice interaction
Smart calibration
On Screen Display (OSD)
Digital signal format system
Not supported
LED backlight
Display brightness
240 cd/m²
Virtual assistant
Amazon Alexa & Samsung Bixby
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
Energy efficiency class (HDR)
G
AMD FreeSync
VGA (D-Sub) ports quantity
0
Mini DisplayPorts quantity
Colour gamut standard
NTSC
Refresh rate
Sub 100 Hz
Number of USB Type-B upstream ports quantity
DisplayPorts quantity
Destinat pentru
Consumer
Gaming Hub/Game Bar included on selected markets
KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Wi-Fi standards
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth version
5.2
Remote control included
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Cables included
AC, HDMI
Built-in microphone
Certification
Windows 11
Display diagonal
81.3 cm (32)
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display diagonal (metric)
80 cm
Operating temperature (T-T)
-10 – 40 °C
Package height
133 mm
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Height adjustment
Power consumption (typical)
32 W
Brand specific technologies
Game Bar 2.0, Smart Calibration
Package weight
8.4 kg
Power consumption (max)
150 W
Package width
842 mm
Package depth
487 mm