Monitor Samsung 34" LS34C650TAUXEN
SKU: LS34C650TAUXEN
Producator: Samsung
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
502.57 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Samsung 34″ LS34C650TAUXEN, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 115%, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: TBC, Tilt: TBC, HAS: 120mm, Swivel: TBC, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: x3 USB 3.0, USB-C: x2 Thunderbolt 4 (90W/15W), USB-C Power Delivery: 90W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: LS34C650TAUXEN Categorie:
HDMI version
2.0
Display brightness (typical)
-30 – 30°
RMS rated power
5 W
Tip panel
VA
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Infinity DCR
AMD FreeSync
Response time
5 ms
Power supply type
Internal
1.07 billion colours
Number of USB Type-B upstream ports quantity
USB Power Delivery up to
90 W
G
Picture-by-Picture (PbP)
Diagonala monitor
30 – 40 inch
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Market positioning
Professional
Adaptive picture
Image size
USB Type-A downstream ports quantity
3
Rezolutie monitor
3440 x 1440
Rata de aspect
21:9
Ecran Curbat:
Native aspect ratio
21:9
AMD FreeSync type
Thunderbolt
DisplayPort version
1.2
Culoare monitor
Alb
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
32 kWh
Height (without stand)
369.4 mm
Screen curvature rating
1000R
Viewable size, horizontal
79.7 cm
Viewable size, vertical
33.4 cm
sRGB coverage (typical)
115%
Smart modes
Custom, Eco, FPS, Game, Graphics, RPG, RTS, Sports
Feet colour
White
Tilt angle range
-2 – 20°
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
52 kWh
Power consumption (average)
47 W
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code
Width (with stand)
806.6 mm
Depth (with stand)
241 mm
Height (with stand)
561.5 mm
Weight (with stand)
8.1 kg
Width (without stand)
806.6 mm
Depth (without stand)
125 mm
Weight (without stand)
5.3 kg
Sustainability certificates
ENERGY STAR, Post-Consumer Recycled Plastic, TCO
Daisy chain
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Power consumption (typical)
200 W
Package weight
10.5 kg
Display diagonal
86.4 cm (34)
Display resolution
3440 x 1440 pixels
Package depth
367 mm
Brand specific technologies
Eye Saver
HD type
UltraWide Quad HD
Display diagonal (metric)
86 cm
Package width
807 mm