Monitor Samsung 37" LS37D800UAUXEN, Diagonal (inch): 37, Diagonal (cm): 94,
SKU: LS37D800UAUXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
122.16 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Samsung 37″ LS37D800UAUXEN, Diagonal (inch): 37, Diagonal (cm): 94, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : TBC, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 120mm, Pivot: Yes, Swivel: -30/30, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB-A/x1 USB-B, USB-C: x1 USB C , USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: LS37D800UAUXEN Categorie:
Yes
Native aspect ratio
Maximum refresh rate
60 Hz
Ethernet LAN
HDMI ports quantity
1
Cable lock slot
High Dynamic Range (HDR) supported
HDMI version
2.0
Sustainability certificates
TCO
Display technology
LCD
Headphone out
Panel type
VA
Contrast ratio (typical)
3000:1
Display brightness (typical)
-30 – 30°
USB Power Delivery (USB PD)
Tip panel
VA
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Infinity DCR
Energy efficiency class (SDR)
F
FreeSync
Response time
5 ms
Power supply type
Internal
Rezolutie monitor
3840 x 2160
1.07 billion colours
USB upstream port type
USB Type-B, USB Type-C
Number of USB Type-C upstream ports quantity
USB Power Delivery up to
90 W
Built-in KVM switch
Picture-in-Picture
Picture-by-Picture (PbP)
Diagonala monitor
30 – 40 inch
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Market positioning
Professional
USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Number of upstream ports
Depth (without stand)
41.8 mm
Adaptive picture
Image size
sRGB coverage (typical)
100%
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Stand included
DisplayPort version
1.2
Auto source switch+
Feet colour
Black
Factory tunning
Y
RJ-45 ports quantity
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
37 kWh
Weight (without stand)
5.9 kg
Weight (with stand)
8.9 kg
Depth (with stand)
250 mm
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
66 kWh
USB charging port
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
NVIDIA G-SYNC
No
Built-in camera
No
DisplayPorts quantity
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Tilt angle range
-5 – 20°
Refresh rate
Sub 100 Hz
Adjustable height (max)
Viewable size, horizontal
80.8 cm
Viewable size, vertical
45.5 cm
Width (with stand)
823.9 mm
Height (with stand)
648 mm
Width (without stand)
823.9 mm
Height (without stand)
486.5 mm
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Certification
Windows 11
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Operating temperature (T-T)
-10 – 40 °C
Cables included
AC, HDMI, USB Type-C
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
Power consumption (typical)
37 W
Display diagonal (metric)
92 cm
Power consumption (max)
190 W
Package width
921 mm
Package depth
604 mm
Package height
181 mm