Monitor Samsung 37" LS37FG750EUXEN, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 37, Diagonal
SKU: LS37FG750EUXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
170.00 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Samsung 37″ LS37FG750EUXEN, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 37, Diagonal (cm): 93, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 165Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 90%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 120mm, Swivel: -3/+20, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (downstream), 1x USB B (upstream), AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: LS37FG750EUXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
No
Native aspect ratio
16:9
Ethernet LAN
No
HDMI version
2.1
Market positioning
Gaming
Maximum refresh rate
165 Hz
Display technology
LCD
Headphone out
Panel type
VA
Contrast ratio (typical)
3000:1
sRGB coverage (typical)
99%
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Tip panel
VA
Energy efficiency class (SDR)
F
Power supply type
External
Rezolutie monitor
3840 x 2160
1.07 billion colours
Number of USB Type-B upstream ports quantity
Picture-in-Picture
Diagonala monitor
30 – 40 inch
Refresh rate
145 – 200 Hz
Ecran Curbat:
AMD FreeSync type
FreeSync Premium Pro
Flicker-free technology
Stand included
Virtual AIM point
G-Sync
Screen curvature rating
1000R
DisplayPort out quantity
1
DCI-P3 coverage
90%
Feet colour
Black
Factory tunning
Y
Display brightness (peak)
350 cd/m²
Factory calibration report
Game features
Super Arena Gaming UX
Weight (without stand)
7.2 kg
On Screen Display (OSD)
Digital signal format system
Not supported
LED backlight
DisplayPort out version
1.4
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
39 kWh
High Dynamic Range (HDR) technology
DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming)
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
125 kWh
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
VGA (D-Sub) ports quantity
0
Mini DisplayPorts quantity
Response time
1 ms
Screen shape
Curved
Tilt angle range
-5 – 20°
DisplayPorts quantity
HDMI
DVI
Adjustable height (max)
12 cm
Destinat pentru
Gaming
Width (with stand)
816 mm
Width (without stand)
816 mm
Viewable size, horizontal
80.8 cm
Viewable size, vertical
45.5 cm
Weight (with stand)
11.2 kg
HD type
4K Ultra HD
Product colour
Black
Touchscreen
Built-in speaker(s)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Built-in microphone
Cables included
DisplayPort, Power
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Package height
240 mm
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Brand specific technologies
Black Equalizer
Display diagonal (metric)
92 cm
Package width
911 mm
Package weight
1.51 kg
Display diagonal
94 cm (37)
Depth (with stand)
303.8 mm
Height (with stand)
674.4 mm
Depth (without stand)
170.8 mm
Height (without stand)
483.2 mm
Package depth
579 mm
Power consumption (typical)
3.9 W