Monitor Samsung 49" LS49DG934SUXEN, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 49, Diagonal
SKU: LS49DG934SUXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
262.11 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Samsung 49″ LS49DG934SUXEN, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 49, Diagonal (cm): 124, Aspect ratio: 32:9, Panel: QD-OLED, Resolution: 5120×1440, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1,000,000 : 1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2/+15, HAS: 120mm, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: Yes Downstream/Yes Upstream, USB-C: x3 USB C, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: LS49DG934SUXEN Categorie:
Specificații
Built-in USB hub
Yes
DisplayPort version
1.4
Anti-glare screen
Yes
HDMI ports quantity
1
HDMI version
2.1
Colour gamut
99%
Contrast ratio (typical)
Panel type
OLED
Market positioning
Gaming
Maximum refresh rate
240 Hz
Display technology
OLED
Headphone out
Display number of colours
1 billion colours
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Touchscreen
Nu
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
FreeSync
Da
HDR
Thunderbolt
HDCP
DisplayPort
AMD FreeSync
Power supply type
External
Diagonala monitor
Peste 41 inch
USB Type-C
Number of USB Type-C upstream ports quantity
Picture-in-Picture
Energy efficiency class (SDR)
G
Picture-by-Picture (PbP)
HDCP version
2.2
Stand type
HAS stand
Image size
Y
Off Timer Plus
Ecran Curbat:
Culoare monitor
Alte culori
Game mode
Refresh rate
201 – 300 Hz
AMD FreeSync type
FreeSync Premium Pro
Flicker-free technology
Stand included
Display brightness (min)
200 cd/m²
Auto source switch+
Virtual AIM point
Height (without stand)
365 mm
Rezolutie monitor
5120 x 1440
Rata de aspect
32:9
Native aspect ratio
32:9
Screen curvature rating
1800R
Tilt angle range
-2 – 15°
Weight (with stand)
12.6 kg
Response time
0.03 ms
Quantum dot color technology
USB Type-C downstream ports quantity
2
Tip panel
QD-OLED
Game features
Super Arena Gaming UX
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
71 kWh
Micro HDMI ports quantity
1
Feet colour
Black, Silver
Width (with stand)
1194.7 mm
Height (with stand)
529.3 mm
Width (without stand)
1194.7 mm
Depth (without stand)
180.8 mm
Display brightness (typical)
250 cd/m²
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Depth (with stand)
284.1 mm
Weight (without stand)
8.8 kg
NVIDIA G-SYNC
No
Built-in camera
No
DisplayPorts quantity
Energy efficiency class (HDR)
G
Screen shape
Curved
Timp de răspuns monitor
Sub 1 ms
HDMI
DVI
Adjustable height (max)
12 cm
Destinat pentru
Gaming
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
61 kWh
Product colour
Silver
Built-in speaker(s)
DC-in jack
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating temperature (T-T)
-10 – 40 °C
Package height
240 mm
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Brand specific technologies
Black Equalizer, Eye Saver
Display diagonal
124.5 cm (49)
Display resolution
5120 x 1440 pixels
HD type
Dual QHD
Display diagonal (metric)
124 cm
Power consumption (typical)
61 W
Package width
1352 mm
Package depth
474 mm