SKU: LH55OHAOSGBXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
1019.73 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG OH55A HighBrightness OUTDOOR, 55″, 3500nit, 24/7, FHD, 6ms, contrast static 6000:1, Tizen 4.0, MagicINFO S6, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. Polarized Sun Glasses Viewable in any direction, HD Base T for Long Distance Installalling, Lamp Error Detection, Auto Brightness Control with Ambient Brightness Sensor, temperature sensor, auto source switching & recovery, Kensington Lock. Conectivitate: 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 1xUSB, 1xHDBaseT, 1xLAN, 1xRS232C, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out, LAN out. IP56, Sticla protectie IK-10 Level, Anti Graffiti, Infrared Reduce, Landscape & Portrait, rama 24.9mm even, dimensiuni 1260.6×731.4x85mm, greutate 46.1kg, consum max 530W. Garantie 3 ani
SKU: LH55OHAOSGBXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
No
USB-Port
Yes
USB ports quantity
1
Internal memory
8 GB
Ethernet LAN
Yes
HDMI version
2.0
Colour gamut
72%
DVI port
No
HDCP
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Response time
6 ms
Vertical scan range
24 – 75 Hz
Audio (L/R) out
1
Audio output
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
DisplayPorts quantity
0
Purpose
Universal
Orientation
Horizontal/Vertical
RS-232 input ports
Computer system
Power consumption (sleep)
0.5 W
Product design
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
55"
Luminozitate
3500nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 4
MediaPlayer
Nu
Operating hours (hours/days)
24/7
Display depth
85 mm
Flash memory
8000 MB
RS-232 output ports
Contrast ratio (typical)
6000:1
Display technology
VA
Display brightness
3500 cd/m²
Pixel Pitch
0.63 x 0.63 mm
Horizontal scan range
30 – 136 kHz
HDBaseT input ports
Placement supported
Outdoor
Panel mounting interface
1186 x 560 mm
Bezel width (bottom)
2.49 cm
Bezel width (side)
2.49 cm
Bezel width (top)
Operating system installed
Tizen 5.0
Display width
1260.6 mm
Display height
731.4 mm
Display weight
46.1 kg
Glass protection
Product colour
Black
Touchscreen
Built-in speaker(s)
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display diagonal
139.7 cm (55)
Ethernet LAN (RJ-45) ports
2
Operating temperature (T-T)
-30 – 50 °C
AC input voltage
100 – 240 V
Package depth
230 mm
International Protection (IP) code
IP56
Power consumption (typical)
530 W
Package width
1358 mm
Package height
845 mm