SKU: LH43QBCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
137.08 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QB43C, 43″, 350nit, 16/7, UHD, panel VA, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 2%, Tizen 7.0, MagicINFO S10, CPU A72*4, stocare 8GB. Symmetric design, center IR, temperature sensor, Workspace (Microsoft365/VMWare/RDP), auto source switching & recovery, Dicom simulation mode, Director Mode, SmartView+, Upgradable Web-Engine Tizen Enterprise Platform, Smart Calibration, Video Conference Solution. Conectivitate: WiFi, BT, 3xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, Audio In Stereo Mini Jack, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 9.2mm T/L/R 11.2mm B, dimensiuni 967.5×557.7×48.3mm, VESA 200×200, greutate 10kg, consum max 110W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH43QBCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
RGB colour space
NTSC
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Colour gamut
72%
Display technology
LCD
Display brightness
350 cd/m²
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Contrast ratio (typical)
4000:1
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Energy efficiency class (SDR)
G
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
8 ms
Screen shape
Flat
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Placement supported
Indoor
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Pixel Pitch
0.245 x 0.245 mm
Haze rate
2%
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
DisplayPorts quantity
0
RJ-45 input ports
1
Mounting-Type
Wall
Purpose
Universal
Remote (IR) input
1
RS-232 input ports
Computer system
HDMI input ports quantity
3
Operating hours (hours/days)
16/7
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
43"
Luminozitate
350nit
Functionare
16/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Nu
Bezel colour
Charcoal Black
Display depth
28.5 mm
Optional features
Bezel width (bottom)
1.15 cm
Bezel width (side)
1.15 cm
Bezel width (top)
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
74 kWh
Operating system installed
Tizen 7.0
Display width
969.5 mm
Display height
557.8 mm
Display weight
8.8 kg
Flash memory
8000 MB
RS-232 output ports
Audio out (mini jack)
HD type
4K Ultra HD
BLUETOOTH
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Certification
Class B 60950-1, 62368-1
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Display diagonal
109.2 cm (43)
Package weight
11.3 kg
Package depth
126 mm
Power consumption (typical)
121 W
Display diagonal (metric)
108 cm
Package width
1093 mm
Package height
667 mm