Monitor touch PHILIPS T-Line 10" 10BDL5051T/00
SKU: 10BDL5051T/00
Producator: Philips
Credit module tbi bank 3.4.1
322.65 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: 10BDL5051T/00 Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Number of built-in speakers
2
Card reader integrated
USB connector type
USB Type-A, USB Type-C
Internal memory
2 GB
Ethernet LAN
HDMI ports quantity
1
Native aspect ratio
16:10
Contrast ratio (typical)
1000:1
Display technology
LCD
Operating system installed
Android
Display brightness
350 cd/m²
Internal storage capacity
16 GB
Power adapter included
Operating system version
13
RMS rated power
3 W
DVI port
No
Panel mounting interface
75 x 75 mm
On Screen Display (OSD)
Number of OSD languages
18
Screen shape
Flat
Touchscreen technology
Projected capacitive system
Number of simultaneous touchpoints
10
Multi-touch
USB ports quantity
3
Purpose
Commercial
Placement supported
Indoor
Display number of colours
16.7 million colours
VESA mounting
DisplayPorts quantity
Input voltage
12 V
Mounting-Type
Wall
Orientation
Horizontal/Vertical
Storage relative humidity (H-H)
10 – 85%
HDMI output ports quantity
1
Computer system
Bezel width (side)
2.2 cm
Bezel width (top)
2.2 cm
Product design
Digital signage flat panel
Number of displays
Operating hours (hours/days)
24/7
Diagonala
10"
Luminozitate
350nit
Sistem
Capacitiv
Tehnologie display
LCD
Response time
35 ms
Bezel width (bottom)
1.4 cm
Processor manufacturer
Rockchip
Processor model
RK3568
Display width
262 mm
Display depth
24.8 mm
Display height
164 mm
Display weight
800 g
Built-in speaker(s)
Touchscreen
Wi-Fi standards
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Built-in processor
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Bluetooth version
5.0
Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Display diagonal
25.6 cm (10.1)
Viewing angle, vertical
160°
Power consumption (standby)
0.5 W
Power consumption (max)
18 W
Viewing angle, horizontal
160°
Storage temperature (T-T)
-10 – 60 °C
Display resolution
1280 x 800 pixels
Display diagonal (metric)
25.6 cm
Power consumption (typical)
4 W
Cables included
HDMI, USB Type-A to USB Type-C
Operating relative humidity (H-H)
30 – 80%