SKU: C11CG92403
Producator: Epson
Credit module tbi bank 3.4.1
372.14 Lei x 4 rate
Descriere
Multifunctional inkjet mono Eco tank E-T M3170, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare, Fax), viteza 39ppm alb-negru, Duplex, rezolutie 1200 x 2400 dpi, alimentare hartie 250 coli, ADF 35 coli, scanner CIS rezolutie 1200×2400 dpi, interfata: USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, consumabile: C13T01L14A, C13T03P14A, greutate: 7.3kg, cerneala 11k pagini inclusa.
SKU: C11CG92403 Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
Ethernet LAN
Yes
Sustainability certificates
ENERGY STAR
Power consumption (off)
0.2 W
Speed dialling
Colour display
Format
A4
Viteza imprimare
31-40 ppm
Rezolutie maxima
1200 x 2400 DPI
Display
Da
USB-Port
Da
Print technology
Inkjet
Printing
Mono printing
Optical scanning resolution
1200 x 2400 DPI
Scan technology
CIS
Document formats supported
PDF
Total number of input trays
1
Maximum ISO A-series paper size
A4
Paper tray media types
Envelopes, Plain paper
ISO A-series sizes (A0...A9)
A4, A5, A6
ISO B-series sizes (B0...B9)
B5, B6
Envelopes sizes
10, C6, DL
Security algorithms
64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP
Market positioning
Home & office
Duplex printing
Duplex printing mode
Auto
Scanning
Colour scanning
Scanner type
Flatbed & ADF scanner
Faxing
Colour faxing
Fax transmission speed
3 sec/page
Modem speed
33.6 Kbit/s
Auto document feeder (ADF)
Total input capacity
250 sheets
Power consumption (copying)
12 W
Power consumption (sleep)
0.9 W
Auto document feeder (ADF) input capacity
35 sheets
Scan to
Cloud
Time to first page (black, normal)
6 s
Maximum copy resolution
600 x 600 DPI
Fax memory
180 pages
Copying
Mono copying
Total output capacity
100 sheets
Maximum resolution
Print speed (black, normal quality, A3)
39 ppm
Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter)
9 ppm
Scan speed (black)
7 inch/min
Scan speed (colour)
7 inch/min
Auto-redialing
Fax speed dialing (max numbers)
100
Fax forwarding
Fax forwarding to
PC
Maximum duty cycle
20000 pages per month
Page description languages
GDI
Paper input type
Paper tray
Multi-purpose tray media types
Envelopes, Executive, Plain paper
Non-ISO print media sizes
Executive, Legal, Letter
Paper tray media weight
64 – 256 g/m²
Sound pressure level (printing)
56 dB
Power consumption (ready)
5.4 W
Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC)
0.3 kWh/week
Products per pallet layer (UK)
4 pc(s)
Products per pallet (UK)
20 pc(s)
Mod imprimare
Monocrom
Alimentator automat documente
Duplex
Fax
Volum lunar imprimare
max. 5000 pagini
Touchscreen
Quantity per pack
1 pc(s)
Direct printing
Product colour
White
Display diagonal
61 cm (24)
Built-in display
Manual
Warranty card
Package height
420 mm
Control type
Touch
Weight
7.3 kg
AC input voltage
100 – 240 V
Country of origin
Philippines
Depth
347 mm
Package width
410 mm
Package depth
440 mm
Products per pallet layer
2 pc(s)
Image formats supported
BMP, JPEG, PNG, TIFF
Height
346 mm
Package weight
9.26 kg
Products per pallet
10 pc(s)
Width
37.5 mm