SKU: 3150C003AA
Producator: Canon
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
1425.32 Lei x 24 rate
Descriere
Scanner Canon DR-G2110, dimensiune A3, tip sheetfed, viteza scanare: 110ppm alb-negru si color, duplex, omitere pagini goale, rezolutie optica 600dpi, rezolutie hardware 600x600dpi, ADF 500 coli, senzor CIS, software: Driver ISIS, driver TWAIN (32/64 de biţi), driver WIA, driver Kofax VRS CaptureOnTouch Pro, interfata: USB 3.1, retea, duty cycle 60000 pag/zi, greutate 25 kg.
SKU: 3150C003AA Categorie:
Specificații
USB-Port
Yes
Ethernet LAN
Yes
Power supply type
AC
Duplex scanning
Optical scanning resolution
600 x 600 DPI
Colour scanning
Scanner type
Sheet-fed scanner
Light source
RGB LED
Maximum scan size
305 x 432 mm
ADF scan speed (b/w, A3)
120 ppm
ADF scan speed (colour, A3)
120 ppm
Duplex ADF scan speed (b/w, A4)
240 ipm
Duplex ADF scan speed (colour, A4)
240 ipm
Daily duty cycle (max)
50000 pages
Scanning noise level
54 dB
Standard input capacity
500 sheets
Long-paper mode
Auto Document Feeder (ADF) media weight
20 – 209 g/m²
Standard interfaces
RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Input voltage
220 – 240 V
Tip senzor scanner:
CIS
Alimentator automat:
Da
Display
Da
Rezolutie scanare:
600 x 600 DPI
Duplex scanare
Automat
Format scanner
A3
Interfață scanner
USB + LAN
Tip scanner
Sheetfed
Volum zilnic Scanare
peste 20.001 pagini
Weight
2.5 kg
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Built-in display
Height
31.5 mm
Product colour
Black, White
Harmonized System (HS) code
Width
480 mm
USB version
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Sensor type
CIS
Power consumption (typical)
66.5 W
Power consumption (standby)
3.5 W
Depth
569 mm