SKU: RZ38-03880100-R3G1
Producator: Razer
Credit module tbi bank 3.4.1
283.31 Lei x 4 rate
Descriere
Detalii
Serie
Enki
Material
EPU Synthetic Leather
Caracteristici
Reglabil
Da
Greutate admisa
135 kg max.
Latime scaun
54 cm
Adancime scaun
52.5 cm
Inaltime spatar
83.5 cm
Tip spatar
Reglabil
Culoare
Negru / Verde
SKU: RZ38-03880100-R3G1 Categorie:
Specificații
Tilt adjustment
Yes
Frame colour
Black
Castor wheels
Yes
Brate ajustabile:
Nu
Spatar reglabil:
Da
Pernita lombara
Nu
Maner reglabil
2D
Material
Piele sintetica
Greutate maxima:
peste 120 kg
Culoare
Negru
Armrest
Gas lift class
4
Adjustable armrest
Armrest adjustment type
2D armrest
Racing wheel/flight stand included
No
Height (max)
136 cm
Base colour
Black
Adjustable backrest
Wheel diameter
6 cm
Maximum user weight
136 kg
Minimum user height
156.5 cm
Maximum user height
194 cm
Frame material
Steel
Seat colour
Black, Green
Backrest colour
Black, Green
Foam density
High density
Wheel material
Polyurethane (PU)
Quantity per pack
1 pc(s)
Country of origin
China
Product type
PC gaming chair
Number of wheels
5 wheel(s)
Package height
370 mm
Depth
660 mm
Package width
690 mm
Weight
21.6 kg
Width
670 mm
Package depth
880 mm
Height
1360 mm