Boxe active Horizon Acustico HAV-M1100W, 2.0, 60W, BT, NFC, Optical,
SKU: HAV-M1100W
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
70.89 Lei x 4 rate
Descriere
Tip Boxa frontala
Tip amplificare Activa
Utilizare Uz casnic
Tip montare De perete/tavan
Numar boxe 2
Conectivitate Bluetooth USB NFC AUX
Numar canale 2
Putere RMS totala 60 W
Impedanta iesire 8 Ω
Greutate 4.5 Kg
Conectori Bluetooth NFC 1 x Coaxial 1 x Aux 1 x Optical 2 x USB
Functii Bass reflex
Culoare Alb
SKU: HAV-M1100W Categorie:
Specificații
Jack 3.5mm
Da
NFC
Da
Utlizare
Home Cinema
Tip sistem
2.0
Putere RMS
50W – 100W