SKU: SBHT5100C
Producator: Serioux
Credit module tbi bank 3.4.1
73.99 Lei x 4 rate
Descriere
Tip sistem 5.1
Putere RMS (W) 140
Banda de frecventa 40 – 20000 Hz
Sateliti 5
Putere satelit RMS (W) 18
Amplificare In Subwoofer
Tip boxa Boxe multimedia
Distorsiuni (dB) 75
Subwoofer 50 W
Telecomanda Da
Altele Porturi SD/MMC/USB si FM
SKU: SBHT5100C Categorie:
Specificații
NFC
Nu
Jack 3.5mm
Da
Utlizare
Home Cinema
Tip sistem
5.1
Putere RMS
peste 100W