SKU: SRXS-51105W
Producator: Serioux
Credit module tbi bank 3.4.1
74.82 Lei x 4 rate
Descriere
Boxe Serioux 5.1 SoundRise 51105W, putere totala 105W RMS, tip 5.1, sateliti 5 x 15W, subwoofer 30W, Conectivitate: Bluetooth, USB, AUX, SD, Radio FM, negre, SRXS-51105W
SKU: SRXS-51105W Categorie:
Specificații
NFC
Nu
Jack 3.5mm
Da
Utlizare
PC
Tip sistem
5.1
Putere RMS
peste 100W