SKU: MEH34ET/A
Producator: Apple
Credit module tbi bank 3.4.1
290.35 Lei x 4 rate
Descriere
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band – S/M
SKU: MEH34ET/A Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
No
Processor manufacturer
Apple
Coprocessor model
Neural Engine
Mobile network connection
No
Ambient light sensor
Yes
Operating altitude
0 – 3000 m
Accelerometer
Gyroscope
Mobile network generation
Not supported
Display brightness
1000 cd/m²
Processor cores
4
Electronic compass
Display technology
OLED
Rounded display corners
Coprocessor
Virtual assistant
Apple Siri
Galileo
Quasi-Zenith Satellite System (QZSS)
Pixel density
326 ppi
Wireless charging
Built-in camera
Crash detection
FM radio
Display
Digital
Dimensiune display
1.51 – 2 inch
Forma
Dreptunghiular
Rezolutie
324 x 394 pixeli
Autonomie (ore)
Sub 120 ore
Material curea/bratara
Cauciuc
Sistem de operare
IOS
GPS
Da
Watch case size
40 mm
Heart rate monitor
Distance travelled
Quality of sleep
Altimeter
Colour display
Always-on display
Market positioning
Smartwatch
Removable strap
Magnetic charging connector
Flash memory
64 GB
64-bit computing
Fall detection
Activity tracker
Double tap gesture
Irregular rhythm notifications
SOS alert function
Skin temperature sensor
Workout tracking
Multisport mode
Watch glass type
Ion-X glass
Watch case material
Aluminium
Band size
S/M
Wrist size range
130 – 200 mm
Protection features
Water resistant, Waterproof
Waterproof up to
50 m
Operating system installed
watchOS 11
Noise monitoring
Backtrack
Heart rate sensor type
Optical
Thickness
1.07 cm
Watch case colour
Beige
Band colour
Beige
Processor model
S10
Coprocessor cores
4
Sleep apnea detection
Languages support
Multi
Display technology marketing name
Retina
Virtual pacer function
Waterproof
Nu, pana la 50m
Culoare Bratara
Starlight
Culoare Cadran
Starlight
Personal info management (PIM)
SOS
Band material
Fluoroelastomer
Battery recharge time(80%)
0.75 h
Built-in microphone
Built-in speaker(s)
Touchscreen
BLUETOOTH
Near Field Communication (NFC)
Battery technology
Lithium-Ion (Li-Ion)
Bluetooth version
5.3
Operating temperature (T-T)
0 – 35 °C
GPS (satellite)
Bluetooth Low Energy (BLE)
Operating relative humidity (H-H)
5 – 90%
Battery type
Built-in battery
Package weight
272 g
Depth
40 mm
Storage temperature (T-T)
-20 – 45 °C
Package depth
240 mm
Mobile operating systems supported
iOS
Width
34 mm
Display type
Digital
Headphone connectivity
Bluetooth
Package height
30 mm
Shape
Rectangular
Wi-Fi standards
Wi-Fi 4 (802.11n)
Battery life (max)
32 h
Battery life
18 h
Package width
77 mm