SKU: AVRL-3005TAL-CS01B
Producator: Njoy
Credit module tbi bank 3.4.1
90.35 Lei x 4 rate
Descriere
Specificatii
EAN6422956012809
PNAVRL-3005TAL-CS01B
FazeMonofazat
TipCu relee (bazat pe microprocesor)
Putere3KVA / 1800W
Tensiune de intrare acceptata
150 VAC – 270 VAC
Frecventa de intrare
50 Hz sau 60 Hz
Tensiune nominala de iesire230Vac
Precizie tensiune de iesireIntre ± 10%
Conectori de iesire
5 x terminal pin
Functie de intarziere la pornire
180 de secunde
Eficienta
> 95%
Tip displayDigital
Indicator de stare
Functionare normala
Indicator stabilizator activ
Setare intarziere la pornire
Indicator defectiune
Protectii
Supratensiune
Subtensiune
Supraincalzire
Supraincarcare
Alte caracteristici
Functie de selectie a tensiunii
Functia de control a microprocesorului garanteaza o fiabilitate crescuta
Transformator toroidal
Dimensiuni
307 x 215 x 268 mm
Greutate
7.24 kg
Continutul pachetului
Stabilizator, manual de utilizare
SKU: AVRL-3005TAL-CS01B Categorie:
Specificații
Conectori Schuko
None
Products per master (outer) case
2 pc(s)
Rack mounting
No
Input frequency
50/60 Hz
Master (outer) case height
315 mm
Output power capacity
3 kVA
Output voltage
230 V
Output power
1800 W
Master (outer) case length
531 mm
Master (outer) case gross weight
15.9 kg
Master (outer) case width
353 mm
Efficiency
95%
Destinatie:
Consumer
Display LCD
Da
Putere
1800W
Capacitate putere AVR
3000 VA
Nominal input voltage
150 – 270 V
Power protection features
Over voltage, Overheating, Overload, Surge protection, Under voltage
Number of phases
1
AC outlets quantity
0 AC outlet(s)
AC outlet types
-, Hard Wire 5-wire (2PH + 2N + G)
Product colour
Black
Operating relative humidity (H-H)
10 – 90%
Built-in display
Yes
Operating temperature (T-T)
-10 – 40 °C
Manual
Yes
LED indicators
Carrying handle(s)
Compliance certificates
CE, EAC, RoHS
Package depth
343 mm
Package height
300 mm
Package width
258 mm
Width
215 mm
Height
268 mm
Cables included
Input power cable
Weight
7.3 kg
Depth
307 mm