Brat dublu monitor Neomounts DS75-450WH2; pentru display-uri cu diagonale 17"-32",
SKU: DS75-450WH2
Producator: Neomounts
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
207.33 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: DS75-450WH2 Categorie:
Specificații
Max-Weight
max.12-Kg
Mvmt-Type
4-movement
Products per master (outer) case
2 pc(s)
Cable management
Yes
Rotating
Yes
Swivel angle range
-90 – 90°
Tilt adjustment
Tilt angle range
-10 – 10°
Number of displays supported
2
Mounting kit
Master (outer) case height
460 mm
Master (outer) case width
33.5 mm
Tip suport
Reglabil
Sistem rotativ
Da
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Nr ecrane suportate
2
Mounting
Clamp/Grommet
Adjustable depth
Angle of rotation
360°
Desk thickness (min)
1 cm
Mounting-Type
Desk
Maximum weight capacity
8 kg
Minimum screen size
43.2 cm (17)
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Maximum weight capacity (per display)
8 kg
Maximum screen size
81.3 cm (32)
Height adjustment type
Gas spring
Minimum weight
1 kg
Desk thickness (max)
4.5 cm
Swivel angle
20°
Master (outer) case gross weight
15.9 kg
Height adjustment range
0 – 280 mm
Depth adjustment range
0 – 680 mm
Package net weight
7.9 kg
Width adjustment range
0 – 540 mm
Master (outer) case length
325 mm
Master (outer) case net weight
14.3 kg
Products per pallet (EU)
40 pc(s)
Montare
Birou
Marime maxima ecran
Peste 80"
Greutate maxima suportata
sub 10 kg
Pivot angle
Product colour
White
Warranty-Period
5 year(s)
Country of origin
China
Depth
115 mm
Height adjustment
Swivelling
Housing material
Steel
Package width
320 mm
Package depth
152 mm
Package height
445 mm
Package weight
7.9 kg
Harmonized System (HS) code
Weight
64 kg
Height
646 mm
Panel mounting interface
100 x 100,75 x 75 mm
Width
853 mm