Brat dublu monitor Neomounts DS75S-950WH2; pentru display-uri cu diagonale 17"-32",
SKU: DS75S-950WH2
Producator: Neomounts
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
316.86 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: DS75S-950WH2 Categorie:
Master (outer) case length
260 mm
Products per master (outer) case
2 pc(s)
Easy to install
Yes
Master (outer) case width
240 mm
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Desk thickness (max)
5.5 cm
Clamp mount desk thickness (max)
5 cm
Grommet mount desk thickness (max)
5.5 cm
Distance to the wall (min)
20.4 cm
Distance to the wall (max)
74.1 cm
Height adjustment range
191 – 527 mm
Depth adjustment range
173 – 710 mm
Tilt angle range
-60 – 60°
Package net weight
7.1 kg
Width adjustment range
0 – 1074 mm
Master (outer) case height
905 mm
Products per pallet (EU)
36 pc(s)
Master (outer) case net weight
11.6 kg
Master (outer) case gross weight
15 kg
Marime maxima ecran
Peste 80"
Product colour
White
Housing material
Aluminium
Package depth
120 mm
Package width
222 mm
Warranty-Period
10 year(s)
Package weight
7.1 kg
Width
833 mm
Depth
7.39 mm
Weight
5.76 kg
Package height
887 mm
Height
1085 mm
Panel mounting interface
100 x 100,75 x 75 mm