Brat monitor Neomounts DS60-600BL1; pentru display-uri cu diagonale 10"-32", sistem
SKU: DS60-600BL1
Producator: Neomounts
Credit module tbi bank 3.4.1
51.22 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: DS60-600BL1 Categorie:
Specificații
Max-Weight
max.12-Kg
Mvmt-Type
4-movement
Cable management
Yes
Rotating
Yes
Swivel angle range
-90 – 90°
Tilt adjustment
Number of displays supported
1
Master (outer) case height
385 mm
Master (outer) case length
250 mm
Products per master (outer) case
3 pc(s)
Master (outer) case gross weight
9.9 kg
Tip suport
Reglabil
Sistem rotativ
Da
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Nr ecrane suportate
1
Mounting
Clamp/Grommet
Adjustable depth
Angle of rotation
360°
Desk thickness (min)
1 cm
Mounting-Type
Desk
Maximum weight capacity
8 kg
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Maximum weight capacity (per display)
8 kg
Maximum screen size
81.3 cm (32)
Minimum screen size
25.4 cm (10)
Desk thickness (max)
5 cm
Clamp mount desk thickness (max)
5 cm
Tilt angle range
-45 – 45°
Grommet mount desk thickness (max)
Distance to the wall (min)
17.2 cm
Distance to the wall (max)
49.6 cm
Height adjustment range
140 – 400 mm
Depth adjustment range
172 – 496 mm
Master (outer) case width
515 mm
Master (outer) case net weight
9.3 kg
Products per pallet (EU)
72 pc(s)
Montare
Birou
Marime maxima ecran
intre 31 si 60"
Greutate maxima suportata
sub 10 kg
Pivot angle
Product colour
Black
Warranty-Period
5 year(s)
Country of origin
China
Width
227 mm
Height adjustment
Swivelling
Housing material
Steel
Package width
232 mm
Package height
498 mm
Harmonized System (HS) code
Weight
2.73 kg
Height
450 mm
Package depth
116 mm
Package weight
31 kg
Depth
17.2 mm
Panel mounting interface
100 x 100,75 x 75 mm
Width adjustment
39.7 cm
Width adjustment range
0 – 397 mm