Suport cvadruplu monitor de birou Neomounts FPMA-D700DD4; pentru display-uri cu
SKU: FPMA-D700DD4
Producator: Neomounts
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
301.95 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: FPMA-D700DD4 Categorie:
Specificații
Mvmt-Type
Fixed
VESA
100×100
Master (outer) case height
180 mm
Products per master (outer) case
1 pc(s)
Rotating
Yes
Tilt adjustment
Yes
Tilt angle range
0 – 180°
Swivel angle range
Number of displays supported
4
Tip suport
Reglabil
Sistem rotativ
Da
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Nr ecrane suportate
N/A
Angle of rotation
360°
Mounting-Type
Desk
Maximum weight capacity
8 kg
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Maximum weight capacity (per display)
8 kg
Height adjustment type
Manual
Swivel angle
180°
Maximum screen size
76.2 cm (30)
Minimum screen size
48.3 cm (19)
Mounting
Freestanding/Grommet
Master (outer) case gross weight
12.9 kg
Master (outer) case net weight
11.6 kg
Depth adjustment range
0 – 150 mm
Width adjustment range
520 – 830 mm
Height adjustment range
240 – 700 mm
Master (outer) case width
830 mm
Master (outer) case length
555 mm
Products per pallet (EU)
14 pc(s)
Montare
Birou
Marime maxima ecran
intre 31 si 60"
Greutate maxima suportata
sub 10 kg
Product colour
Black
Depth
150 mm
Country of origin
Taiwan
Package height
180 mm
Height adjustment
Swivelling
Housing material
Steel
Harmonized System (HS) code
Package weight
1.26 kg
Height
700 mm
Weight
1.35 kg
Package depth
555 mm
Package width
830 mm
Width
830 mm