SKU: WL40S-950BL18
Producator: Neomounts
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
278.55 Lei x 4 rate
Descriere
Suport de perete Nemounts Select, pentru display-uri cu o diagonala 55″-110″, suporta pana la 125kg, pivotare 45° cu inclinatie 12°, rotire: +3°, -3°,VESA min. 300x200mm, VESA max. 800x600mm, distanta fata de perete 8,2-70,3 cm, securizabil (surub pentru securizare inclus), garantie 5 ani, negru
SKU: WL40S-950BL18 Categorie:
Specificații
Mvmt-Type
Tilt
VESA
800×400
Products per master (outer) case
1 pc(s)
Swivel angle range
-45 – 45°
Tilt angle range
-5 – 15°
Cable management
Yes
Rotating
Yes
Pivot angle
-3 – 3°
Tilt adjustment
Number of displays supported
1
Mounting kit
Mounting-Type
Wall
Master (outer) case gross weight
22 kg
Tip suport
Fix
Sistem rotativ
Da
Dimensiune VESA minima
300 x 200 mm
Dimensiune VESA maxima
800 x 600 mm
Nr ecrane suportate
1
Accepts padlock
No
Height adjustment range
0 – 10 mm
Lockable
Not lockable
Suitable for TV
Master (outer) case width
450 mm
Angle of rotation
Maximum weight capacity
125 kg
Maximum VESA mount
800 x 600 mm
Master (outer) case length
100 mm
Master (outer) case net weight
20.4 kg
Minimum screen size
139.7 cm (55)
Package net weight
2.2 kg
Master (outer) case height
950 mm
Maximum screen size
2.79 m (110)
Products per pallet (EU)
20 pc(s)
Minimum VESA mount
300 x 200 mm
Distance to the wall (min)
8.2 cm
Distance to the wall (max)
70.3 cm
Montare
Perete
Marime maxima ecran
Peste 80"
Greutate maxima suportata
peste 51 kg
Product colour
Black
Weight
2.04 kg
Depth
8.2 mm
Warranty-Period
5 year(s)
Country of origin
China
Package depth
100 mm
Height adjustment
Swivelling
Housing material
Steel
Package width
450 mm
Harmonized System (HS) code
Width
880 mm
Height
630 mm
Package height
950 mm