Suport Monitor de Birou, FPMA-D700D4, 19" – 30", VESA 100×100,
SKU: FPMA-D700D4
Producator: Neomounts
Credit module tbi bank 3.4.1
278.35 Lei x 4 rate
Descriere
Neomounts by Newstar FPMA-D700D4 has two pivot points and is suitable for screens up to 30″ (76 cm). The weight capacity of this product is 8 kg each screen. The desk mount is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75×75 or 100x100mm. Different hole patterns can be covered using Neomounts by Newstar VESA adapter plates.
SKU: FPMA-D700D4 Categorie:
Specificații
Tip miscare suport
5-movement
Max-Weight
30-Kg
Master (outer) case height
180 mm
Products per master (outer) case
1 pc(s)
Rotating
Yes
Tilt adjustment
Yes
Tilt angle range
0 – 180°
Swivel angle range
0 – 180°
Number of displays supported
4
Tip suport
Reglabil
Sistem rotativ
Da
Dimensiune VESA minima
N/A
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Nr ecrane suportate
N/A
Angle of rotation
360°
Mounting-Type
Desk
Maximum weight capacity
8 kg
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Maximum weight capacity (per display)
8 kg
Height adjustment type
Manual
Swivel angle
180°
Maximum screen size
76.2 cm (30)
Minimum screen size
48.3 cm (19)
Desk thickness (max)
9 cm
Mounting
Clamp
Height adjustment range
220 – 700 mm
Depth adjustment range
0 – 150 mm
Width adjustment range
520 – 830 mm
Master (outer) case width
830 mm
Master (outer) case length
555 mm
Products per pallet (EU)
14 pc(s)
Master (outer) case net weight
12.6 kg
Master (outer) case gross weight
14.2 kg
Montare
Birou
Marime maxima ecran
sub 30"
Greutate maxima suportata
sub 10 kg
Product colour
Black
Depth
150 mm
Country of origin
Taiwan
Package height
180 mm
Height adjustment
Swivelling
Housing material
Steel
Weight
1.39 kg
Harmonized System (HS) code
Package weight
1.26 kg
Height
700 mm
Package depth
555 mm
Package width
830 mm
Width
830 mm
Panel mounting interface
100 x 100,75 x 75 mm