Suport Monitor de Birou, Neomounts by Newstar FPMA-D700D6, 19" –
SKU: FPMA-D700D6
Producator: Neomounts
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
434.25 Lei x 4 rate
Descriere
Neomounts by Newstar FPMA-D700D6 has two pivot points and is suitable for screens up to 27″ (69 cm). The weight capacity of this product is 8 kg each screen. The desk mount is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75×75 or 100x100mm. Different hole patterns can be covered using Neomounts by Newstar VESA adapter plates.
SKU: FPMA-D700D6 Categorie:
Specificații
Tip miscare suport
5-movement
Products per master (outer) case
1 pc(s)
Rotating
Yes
Tilt adjustment
Yes
Tilt angle range
0 – 180°
Swivel angle range
0 – 180°
Master (outer) case length
275 mm
Master (outer) case net weight
16.8 kg
Master (outer) case gross weight
18.1 kg
Master (outer) case height
220 mm
Tip suport
Reglabil
Sistem rotativ
Da
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Nr ecrane suportate
N/A
Angle of rotation
360°
Mounting-Type
Desk
Maximum weight capacity
8 kg
Maximum screen size
68.6 cm (27)
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Maximum weight capacity (per display)
8 kg
Height adjustment type
Manual
Swivel angle
180°
Minimum screen size
48.3 cm (19)
Desk thickness (max)
9 cm
Mounting
Clamp
Depth adjustment range
0 – 70 mm
Number of displays supported
6
Height adjustment range
220 – 700 mm
Width adjustment range
0 – 1290 mm
Master (outer) case width
880 mm
Products per pallet (EU)
27 pc(s)
Montare
Birou
Marime maxima ecran
sub 30"
Greutate maxima suportata
sub 10 kg
Product colour
Black
Country of origin
Taiwan
Package depth
275 mm
Height adjustment
Swivelling
Housing material
Steel
Depth
70 mm
Harmonized System (HS) code
Package weight
16.8 kg
Package height
220 mm
Weight
1.63 kg
Height
700 mm
Package width
880 mm
Panel mounting interface
100 x 100,75 x 75 mm