Suport perete Neomounts WL70-440BL11; pentru display-uri cu diagonale 17"-32", sistem
SKU: WL70-440BL11
Producator: Neomounts
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
67.58 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: WL70-440BL11 Categorie:
Specificații
VESA
600×400
Mvmt-Type
Tilt
Products per master (outer) case
1 pc(s)
Cable management
Yes
Rotating
Yes
Tilt adjustment
Swivel angle range
0 – 180°
Number of displays supported
1
Mounting-Type
Wall
Master (outer) case length
440 mm
Tip suport
Fix
Sistem rotativ
Da
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
100 x 100 mm
Nr ecrane suportate
1
Angle of rotation
360°
Minimum screen size
43.2 cm (17)
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Maximum VESA mount
100 x 100 mm
Maximum screen size
81.3 cm (32)
Height adjustment type
Gas spring
Swivel angle
180°
Minimum weight
2 kg
Suitable for TV
Maximum weight capacity
9 kg
Package net weight
1.7 kg
Mounting
Screws
Tilt angle range
Master (outer) case height
90 mm
Master (outer) case gross weight
17 kg
Distance to the wall (max)
38 cm
Distance to the wall (min)
9 cm
Products per pallet (EU)
108 pc(s)
Height adjustment range
0 – 250 mm
Master (outer) case width
195 mm
Master (outer) case net weight
1.3 kg
Montare
Perete
Marime maxima ecran
sub 30"
Greutate maxima suportata
sub 10 kg
Maximum weight capacity (per display)
9 kg
Product colour
Black
Quantity per pack
1 pc(s)
Depth
315 mm
Country of origin
China
Package width
195 mm
Height adjustment
Swivelling
Housing material
Steel
Package height
90 mm
Package depth
440 mm
Package weight
Width
117 mm
Harmonized System (HS) code
Weight
12.8 kg
Height
32.1 mm
Panel mounting interface
100 x 100,75 x 75 mm