SKU: SRXA-32X75F
Producator: Serioux
Descriere
Suport perete TV Serioux 32-75″ Fix 75kg Profil 24mm, Produsul este alcatuit din: Placă de perete, Brațe / șine verticale de montaj, Sistem de agățare și blocare, Set de accesorii pentru montaj, Material: Otel, Finisarea suprafeței: vopsea electrostatica, Dimensiune ecran: 32″-75″ Compatibilitate VESA: 50×50, 75×75, 100×100, 100×150, 150×100, 100×200, 200×100, 150×150, 200×200, 200×300, 300×200, 200×400, 400×200, 300×300 , 300×400, 400×300, 400×400, Greutate maxima suportata: 75 kg Profil: 24 mm, Instalare: perete solid, știft dublu (406 mm)
SKU: SRXA-32X75F Categorie:
Specificații
VESA
400×400
Mvmt-Type
5-movement
Tip suport
Fix
Sistem rotativ
Nu
Dimensiune VESA maxima
400 x 400 mm
Dimensiune VESA minima
50 x 50 mm
Nr ecrane suportate
N/A
Montare
Perete
Greutate maxima suportata
peste 51 kg
Marime maxima ecran
≥75"