SKU: SRXA-32X75T
Producator: Serioux
Descriere
Suport perete TV Serioux 32-75″ Tilt 75kg Profil 50mm Material: Otel Finisarea suprafeței: vopsea electrostatica Dimensiune ecran: 32″-75″ Compatibilitate VESA: 75×75, 100×100, 100×150, 150×100, 100×200, 200×100, 150×150, 200×200, 200×300, 300×200, 200×400, 400×200, 300×300, 300×400, 400×300, 400×400 Greutate maxima suportata: 75 kg Profil: 50 mm Interval de înclinare: +5°~-10° Instalare: perete solid, știft dublu (406 mm)
SKU: SRXA-32X75T Categorie:
Specificații
VESA
400×400
Mvmt-Type
5-movement
Sistem rotativ
Nu
Tip suport
Reglabil
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
400 x 400 mm
Nr ecrane suportate
N/A
Montare
Perete
Greutate maxima suportata
peste 51 kg
Marime maxima ecran
≥75"