SKU: SRXA-43X100F
Producator: Serioux
Descriere
Suport perete TV Serioux 43-100″ Fix 75kg Profil 30mm Material: Otel Finisarea suprafeței: vopsea electrostatica Dimensiune ecran: 43″-100″ Compatibilitate VESA: 50×50, 75×75, 100×100, 100×150, 150×100, 100×200, 200×100, 150×150, 200×200, 200×300, 300×200, 200×400, 400×200, 300×300, 300×400, 400×300, 600×200, 500×300, 400×400, 600×300, 500×400, 400×600, 600×400, 700×400, 800×400, 600×600, 800×500, 800×600, 900×600 Greutate maxima suportata: 75 kg Profil: 30 mm Instalare: perete solid, știft dublu (406 mm,/450mm/600mm)
SKU: SRXA-43X100F Categorie:
Specificații
VESA
800×400
Mvmt-Type
5-movement
Tip suport
Fix
Sistem rotativ
Nu
Dimensiune VESA maxima
N/A
Dimensiune VESA minima
50 x 50 mm
Nr ecrane suportate
N/A
Montare
Perete
Greutate maxima suportata
peste 51 kg
Marime maxima ecran
≥100"