SKU: SRXA-TV32-44T
Producator: Serioux
Descriere
Suport TV de perete Serioux TV32-44T, compatibilitate dimensiune ecran: 32″-70″, compatibilitate VESA:75×75, 100×100, 100×150, 150×100, 100×200, 200×100, 150×150, 200×200, 200×300, 300×200, 200×400, 400×200, 300×300, 300×400, 400×300, 400×400, greutate maximă suportata: 45kg, distanta fata de perete:20mm, inclinare: 0~-8°
SKU: SRXA-TV32-44T Categorie:
Specificații
VESA
400×400
Mvmt-Type
Tilt
Sistem rotativ
Nu
Tip suport
Reglabil
Dimensiune VESA minima
75 x 75 mm
Dimensiune VESA maxima
400 x 400 mm
Nr ecrane suportate
2
Montare
Perete
Greutate maxima suportata
intre 31 si 50 kg
Marime maxima ecran
intre 32"-75"