SKU: HA-750BA2
Producator: 1st player
Credit module tbi bank 3.4.1
80.62 Lei x 4 rate
Descriere
Sursa PC 1stPlayer? 750W, 80 PLUS® Gold si certificat Gold Cybenetics, Full-modular, ATX 3.1, PCIe 5.1, HA-750BA2
SKU: HA-750BA2 Categorie:
Specificații
Recomandat Gaming
Da
Modular
Yes
Conectivitate
Full – Modular
Certificare 80 Plus
80 PLUS Gold
PSU-Power
750 W
20+4 Pin ATX
1
-12V
0.3 A
Rail +12V
1
Putere sursă
750 W
Numar de ventilatoare
1 x 120 mm
PFC
Activ
Dimensiuni
140 x 150 x 86 mm
6+2 PCI-E
2
+5V
20 A
+3.3V
20 A
Certificare
80+ Gold
Permite Wire Management
Da
4+4 Pin ATX/EPS
2
16 Pin PCI-E
SATA
4
Molex
Permite Asamblare
Premium
+12V 1
62.5 A
+5Vsb
3 A
Tip sursa
ATX 3.1
Protectii
UVP, OVP, OPP, SCP, OCP, OTP
Voltaj/Amperaj
100-240V/ 50-60Hz, 10 – 5A
Sursa Modulara
Da, Full Modulara
Eficienta
91.35 %