SKU: HA-750BA7
Producator: 1st player
Credit module tbi bank 3.4.1
63.23 Lei x 4 rate
Descriere
Sursa PC 1stPlayer 750W, 80 PLUS Silver, ATX 3.1, PCIe 5.1, PFC activ, HA-750BA7
SKU: HA-750BA7 Categorie:
ATX
Number of fans
1 fan(s)
Purpose
PC
Conectivitate
Non Modular
Certificare 80 Plus
80 PLUS Silver
Motherboard power connector
20+4 pin ATX
Cabling type
Non-Modular
Power supply unit (PSU) form factor
ATX
Total power
750 W
Fan diameter
14 cm
Power Factor Correction (PFC) type
Active
Input current
5 A
Bearing technology
Hydraulic
Maximum input current (@110V)
5 A
PSU-Power
750 W
PFC
N/A
80 PLUS certification
80 PLUS Silver
Power protection features
Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Surge & inrush, Under voltage
Product colour
Black
Weight
2 kg
Depth
150 mm
Height
86 mm
Package height
120 mm
Country of origin
China
On/off switch
Yes
AC input voltage
200 – 240 V
Width
145 mm
Package depth
190 mm
Package width
280 mm
Warranty-Period
7 year(s)
AC input frequency
50 – 63 Hz